Пребарај ја страната
Нарачај online и заштеди
ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ - при достава и со платежна картичка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 2490 ден.

Патики

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Намена
Прикажи повеќе
Брендови
Прикажи повеќе
Возраст
Големина
Прикажи повеќе
Цена
tinejdzeri
deca-malecki
bebe
Outlet
381 производи
Sačuvano u omiljne
Патики CZ5356-005
2.373 MKD
Заштеда 30%
3.390 MKD
Големина
12.5
13C
1Y
1.5Y
2.5Y
3Y
Sačuvano u omiljne
Патики DM0110-100
2.373 MKD
Заштеда 30%
3.390 MKD
Големина
3.5Y
4Y
4.5Y
5Y
5.5Y
6Y
6.5Y
Sačuvano u omiljne
Патики CZ5358-200
3.512 MKD
Заштеда 20%
4.390 MKD
Големина
3.5Y
4Y
4.5Y
5Y
5.5Y
6Y
Sačuvano u omiljne
Патики CZ5356-200
2.712 MKD
Заштеда 20%
3.390 MKD
Големина
12.5
13C
1Y
1.5Y
2.5Y
3Y
Sačuvano u omiljne
Патики CZ5361-200
Nike Air Max SC се детски патики за бебиња со воздушна технологија во ѓонот кои ќе го п...
1.883 MKD
Заштеда 30%
2.690 MKD
Големина
5C
6C
7C
8C
9C
10C
Sačuvano u omiljne
Патики BQ5451-014
Детските кошаркарски патики Nike Court Borough Low 2 BPV комбинираат удобност и уникате...
1.673 MKD
Заштеда 30%
2.390 MKD
Големина
10.5
11C
12.5
13C
1Y
1.5Y
2Y
3Y
Sačuvano u omiljne
Патики BQ5448-014
Nike Court Borough Low 2 BG патиките се совршена комбинација на удобност и стил. Структ...
2.318 MKD
Заштеда 25%
3.090 MKD
Големина
3.5Y
4Y
4.5Y
5Y
5.5Y
6Y
6.5Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Патики BQ5451-200
Детските кошаркарски патики Nike Court Borough Low 2 BPV комбинираат удобност и уникате...
1.673 MKD
Заштеда 30%
2.390 MKD
Големина
11C
11.5
12C
12.5
13C
13.5
1Y
1.5Y
2Y
2.5Y
3Y
Sačuvano u omiljne
Патики CZ5358-005
Nike Air Max Sport Clash се lifestyle детски патики со дизајн инспириран од патики за т...
3.512 MKD
Заштеда 20%
4.390 MKD
Големина
3.5Y
4Y
4.5Y
5Y
5.5Y
6Y
6.5Y
Sačuvano u omiljne
Патики CZ5361-005
Nike Air Max SC се детски патики за бебиња со воздушна технологија во ѓонот кои ќе го п...
2.152 MKD
Заштеда 20%
2.690 MKD
Големина
5C
6C
7C
8C
9C
10C
Sačuvano u omiljne
Патики CD7782-105
Nike Court Borough Mid 2 се детски полу-длабоки патики со горен дел изработен од кожа, ...
2.653 MKD
Заштеда 30%
3.790 MKD
Големина
3.5Y
4Y
4.5Y
5Y
5.5Y
6Y
6.5Y
Sačuvano u omiljne
Патики LTF203B200-02
1.854 MKD
Заштеда 40%
3.090 MKD
Големина
28
29
27
Sačuvano u omiljne
Патики LTF203G201-07
1.854 MKD
Заштеда 40%
3.090 MKD
Големина
28
29
30
27
Sačuvano u omiljne
adidas TERREX HYPERHIKER се унисекс детски патики за планинарење дизајнирани да го подд...
2.950 MKD
Заштеда 20%
3.688 MKD
Големина
11K
11-K
12-K
13-K
1
10K
Sačuvano u omiljne
adidas HOOPS MID 2.0 унисекс lifestyle детски патики се инспирирани од класичниот кошар...
2.230 MKD
Заштеда 20%
2.788 MKD
Големина
2-
4
4-
5
5-
6
6-
Sačuvano u omiljne
Патики DA2777-601
Nike Star Runner 3 се детски патики со aвтентичен дизајн кои ќе ги поддржуваат детските...
1.793 MKD
Заштеда 25%
2.390 MKD
Големина
11C
12C
12.5
13C
1Y
1.5Y
2.5Y
3Y
Sačuvano u omiljne
Патики CD7782-001
Nike Court Borough Mid 2 се детски полу-длабоки патики со горен дел изработен од кожа, ...
3.032 MKD
Заштеда 20%
3.790 MKD
Големина
4Y
4.5Y
5Y
5.5Y
6Y
6.5Y
Sačuvano u omiljne
Патики CW6735-004
2.543 MKD
Заштеда 25%
3.390 MKD
Големина
3.5Y
4Y
4.5Y
5Y
5.5Y
6Y
6.5Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Патики BQ5453-403
Nike Court Borough Low 2 се патики за деца со совршена комбинација на удобност и стил. ...
1.568 MKD
Заштеда 25%
2.090 MKD
Големина
5C
6C
7C
8C
9C
10C
Sačuvano u omiljne
Патики CJ3816-105
2.843 MKD
Заштеда 25%
3.790 MKD
Големина
3.5Y
4Y
4.5Y
5Y
5.5Y
6Y
6.5Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Патики BQ5671-001
Nike Revolution 5 патиките за деца внесуваат револуционерна удобност на малите детски с...
2.163 MKD
Заштеда 30%
3.090 MKD
Големина
3.5Y
4Y
4.5Y
5Y
5.5Y
6Y
6.5Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Патики BQ5673-410
Nike REVOLUTION 5 TDV се унисекс патики за бебиња во кои најмладите ќе бидат во можност...
1.603 MKD
Заштеда 30%
2.290 MKD
Големина
6C
7C
8C
9C
10C
Sačuvano u omiljne
Патики DA2776-005
Nike Star Runner 3 се детски патики со aвтентичен дизајн кои ќе ги поддржуваат детските...
2.472 MKD
Заштеда 20%
3.090 MKD
Големина
3.5Y
4Y
4.5Y
5Y
5.5Y
6Y
6.5Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Патики CZ5358-106
Nike Air Max Sport Clash се lifestyle детски патики со дизајн инспириран од патики за т...
3.143 MKD
Заштеда 30%
4.490 MKD
Големина
3.5Y
4Y
4.5Y
5Y
5.5Y
6Y
6.5Y
7Y