Пребарај ја страната
Нарачај online и заштеди
ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ - при достава и со платежна картичка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 2990 ден.

Патики

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Намена
Прикажи повеќе
Брендови
Прикажи повеќе
Возраст
Големина
Прикажи повеќе
Цена
tinejdzeri
deca-malecki
bebe
Outlet
314 производи
Sačuvano u omiljne
Патики CD7782-009
3.672 MKD
Заштеда 20%
4.590 MKD
Големина
4Y
5.5Y
6Y
6.5Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Патики CD7783-009
3.112 MKD
Заштеда 20%
3.890 MKD
Големина
11C
12C
12.5
13C
1Y
1.5Y
2.5Y
3Y
Sačuvano u omiljne
4.950 MKD
Заштеда 20%
6.188 MKD
Големина
4
4-
5
5-
6
6-
Sačuvano u omiljne
Патики 387985-02
2.552 MKD
Заштеда 20%
3.190 MKD
Големина
36
37
37,5
38
38,5
39
Sačuvano u omiljne
Патики CD7784-100
2.552 MKD
Заштеда 20%
3.190 MKD
Големина
5C
6C
7C
8C
9C
10C
Sačuvano u omiljne
Патики CD7784-009
2.552 MKD
Заштеда 20%
3.190 MKD
Големина
5C
6C
7C
8C
9C
Sačuvano u omiljne
Патики 387376-02
2.872 MKD
Заштеда 20%
3.590 MKD
Големина
35,5
36
37
37,5
38
38,5
39
Sačuvano u omiljne
Патики UMF223B108-06
1.494 MKD
Заштеда 40%
2.490 MKD
Големина
31
33
36
38
37
39
Sačuvano u omiljne
Патики 387374-01
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
2.872 MKD
Заштеда 20%
3.590 MKD
Големина
35,5
36
38
38,5
39
Sačuvano u omiljne
Патики 386185-01
2.472 MKD
Заштеда 20%
3.090 MKD
Големина
35,5
36
37
37,5
38
38,5
39
Sačuvano u omiljne
Патики 386185-02
2.472 MKD
Заштеда 20%
3.090 MKD
Големина
35,5
36
37
37,5
38
38,5
39
Sačuvano u omiljne
Патики 387374-02
2.872 MKD
Заштеда 20%
3.590 MKD
Големина
36
38
38,5
39
Sačuvano u omiljne
1.670 MKD
Заштеда 20%
2.088 MKD
Големина
10K
11K
11-K
12K
12-K
13-K
1
2-
Sačuvano u omiljne
1.813 MKD
Заштеда 30%
2.590 MKD
Големина
4.5
5
5.5
6
Sačuvano u omiljne
Патики 387985-01
2.472 MKD
Заштеда 20%
3.090 MKD
Големина
35,5
36
37
37,5
38
38,5
39
Sačuvano u omiljne
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
1.252 MKD
Заштеда 30%
1.788 MKD
Големина
7K
7-K
8-K
Sačuvano u omiljne
1.183 MKD
Заштеда 30%
1.690 MKD
Големина
6.5
7
7.5
8.5
9.5
10
Sačuvano u omiljne
Патики DA2777-004
2.018 MKD
Заштеда 25%
2.690 MKD
Големина
11C
12C
12.5
13C
1Y
1.5Y
2.5Y
3Y
Sačuvano u omiljne
Патики CW6735-103
3.112 MKD
Заштеда 20%
3.890 MKD
Големина
4.5Y
5Y
5.5Y
6Y
6.5Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Патики DA2778-002
1.793 MKD
Заштеда 25%
2.390 MKD
Големина
5C
6C
7C
8C
9C
10C
Sačuvano u omiljne
1.352 MKD
Заштеда 20%
1.690 MKD
Големина
11.5
12
12.5
13.5
1.5
2.5
3
Sačuvano u omiljne
Патики UMF223B100-04
1.494 MKD
Заштеда 40%
2.490 MKD
Големина
30
31
33
35
36
38
37
39
Sačuvano u omiljne
Патики UMF223B106-28
1.494 MKD
Заштеда 40%
2.490 MKD
Големина
32
33
34
35
36
38
37
39
Sačuvano u omiljne
Патики UMF223B106-05
1.494 MKD
Заштеда 40%
2.490 MKD
Големина
30
31
36
38
37
39