Пребарај ја страната
Нарачај online и заштеди
ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ - при достава и со платежна картичка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 2490 ден.

Патики

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Намена
Брендови
Прикажи повеќе
Возраст
Големина
Прикажи повеќе
Цена
tinejdzeri
deca-malecki
bebe
1 - 1.499 MKД
143 производи
Sačuvano u omiljne
Патики AR4162-106
Nike PICO 5 TDV се патики за бебиња до 4 години. Модерниот дизајн и впечатливиот изглед...
1.323 MKD
Заштеда 30%
1.890 MKD
Големина
5C
6C
7C
8C
9C
10C
Sačuvano u omiljne
Патики DA2778-601
Овозможете им на вашите малечки да уживаат како sвезди во детските патики Nike Star Run...
1.393 MKD
Заштеда 30%
1.990 MKD
Големина
5C
6C
7C
8C
9C
10C
Sačuvano u omiljne
Патики UMF211B102-06
1.045 MKD
Заштеда 50%
2.090 MKD
Големина
35
36
38
37
39
Sačuvano u omiljne
Патики UMF211B120-02
1.134 MKD
Заштеда 40%
1.890 MKD
Големина
34
35
36
38
37
39
Sačuvano u omiljne
Патики KRF213G104-10
1.195 MKD
Заштеда 50%
2.390 MKD
Големина
28
29
30
31
32
33
34
Sačuvano u omiljne
Патики KRF213G102-12
1.095 MKD
Заштеда 50%
2.190 MKD
Големина
28
29
30
31
32
33
34
35
Sačuvano u omiljne
Патики UMF213B108-06
1.254 MKD
Заштеда 40%
2.090 MKD
Големина
32
34
35
36
38
37
39
Sačuvano u omiljne
Патики KRF213B105-03
1.245 MKD
Заштеда 50%
2.490 MKD
Големина
38
37
Sačuvano u omiljne
Патики KRF213B102-02
1.095 MKD
Заштеда 50%
2.190 MKD
Големина
28
29
30
31
32
33
34
35
Sačuvano u omiljne
Патики KRF213B102-10
1.095 MKD
Заштеда 50%
2.190 MKD
Големина
28
29
30
31
32
33
34
35
Sačuvano u omiljne
Патики KRF213G105-10
1.245 MKD
Заштеда 50%
2.490 MKD
Големина
36
38
37
39
Sačuvano u omiljne
Патики UMF211B120-01
1.134 MKD
Заштеда 40%
1.890 MKD
Големина
34
35
36
38
37
Sačuvano u omiljne
Патики KRF213G102-74
1.095 MKD
Заштеда 50%
2.190 MKD
Големина
28
29
30
31
32
33
34
35
Sačuvano u omiljne
Патики KRF213B104-03
1.195 MKD
Заштеда 50%
2.390 MKD
Големина
28
29
30
31
32
33
34
35
Sačuvano u omiljne
Патики UMF213B124-01
1.045 MKD
Заштеда 50%
2.090 MKD
Големина
32
33
35
36
37
38
39
Sačuvano u omiljne
Патики UMF211B121-02
1.134 MKD
Заштеда 40%
1.890 MKD
Големина
35
36
37
38
39
Sačuvano u omiljne
Патики UMF211B121-01
1.134 MKD
Заштеда 40%
1.890 MKD
Големина
35
36
37
38
39
Sačuvano u omiljne
Патики LTSW193305-01
1.194 MKD
Заштеда 40%
1.990 MKD
Големина
33
35
38
37
Sačuvano u omiljne
adidas ADVANTAGE I се патики за бебиња и мали деца кои се удобни и пријатни додека...
1.252 MKD
Заштеда 30%
1.788 MKD
Големина
6K
7K
7-K
8-K
9-K
Sačuvano u omiljne
Reebok ROYAL PRIME 2.0 се патики за момчиња со издржлив гумен ѓон. Секој чекор е можнос...
1.343 MKD
Заштеда 25%
1.790 MKD
Големина
4
5
5.5
6
Sačuvano u omiljne
1.268 MKD
Заштеда 25%
1.690 MKD
Големина
11
11.5
12
12.5
13.5
1.5
2.5
3
Sačuvano u omiljne
Патики LTSW193304-01
1.314 MKD
Заштеда 40%
2.190 MKD
Големина
38
37
Sačuvano u omiljne
Reebok RUSH RUNNER 4.0 SYN ALT се исклучително лесни и издржливи патики за деца. Со ови...
1.268 MKD
Заштеда 25%
1.690 MKD
Големина
12
12.5
1.5
2.5
3
Sačuvano u omiljne
Reebok RUSH RUNNER 4.0 се исклучително лесни и издржливи патики за мали деца. Облечете ...
1.118 MKD
Заштеда 25%
1.490 MKD
Големина
6
7
7.5
8
9
10