Пребарај ја страната
Нарачај online и заштеди
ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ - при достава и со платежна картичка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 2990 ден.

Патики

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Намена
Прикажи повеќе
Брендови
Прикажи повеќе
Возраст
Големина
Прикажи повеќе
Цена
tinejdzeri
deca-malecki
bebe
1 - 2.499 MKД
282 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики UMF241B107-10
1.992 MKD
Заштеда 20%
2.490 MKD
Големина
33
34
35
36
37
38
39
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики UMF241B113-Z3
1.992 MKD
Заштеда 20%
2.490 MKD
Големина
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики KRF241G122-75
1.992 MKD
Заштеда 20%
2.490 MKD
Големина
28
29
30
31
32
33
34
35
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики UMF241B111-04
1.992 MKD
Заштеда 20%
2.490 MKD
Големина
31
32
33
34
35
36
37
38
39
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики UMF241B118-01
1.992 MKD
Заштеда 20%
2.490 MKD
Големина
34
35
36
37
38
39
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики UMF241B119-04
1.992 MKD
Заштеда 20%
2.490 MKD
Големина
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики KRF241B108-02
1.992 MKD
Заштеда 20%
2.490 MKD
Големина
28
29
30
31
32
33
34
35
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 402303N-BKRD
2.290 MKD
Големина
21
22
23
24
25
26
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики UMF241B107-01
1.992 MKD
Заштеда 20%
2.490 MKD
Големина
34
35
36
37
38
39
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики UMF241B112-1X
1.992 MKD
Заштеда 20%
2.490 MKD
Големина
35
36
37
38
39
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики UMF241B111-02
1.992 MKD
Заштеда 20%
2.490 MKD
Големина
33
34
35
36
37
38
39
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики UMF241B113-Z2
1.992 MKD
Заштеда 20%
2.490 MKD
Големина
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики KRF241U100-10
2.152 MKD
Заштеда 20%
2.690 MKD
Големина
36
37
38
39
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
1.988 MKD
Големина
5-K
6K
7K
7-K
8-K
9-K
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:8
2.388 MKD
Големина
11K
11-K
12-K
13-K
1
2
2-
10K
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
2.288 MKD
Големина
11-K
12-K
13-K
1
2
2-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики KRF241G106-10
1.992 MKD
Заштеда 20%
2.490 MKD
Големина
28
29
30
31
32
33
34
35
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики KRF241G124-85
1.992 MKD
Заштеда 20%
2.490 MKD
Големина
28
29
30
31
32
33
34
35
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики LTF241B117-04
2.152 MKD
Заштеда 20%
2.690 MKD
Големина
33
34
35
36
38
37
39
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
1.988 MKD
Големина
5K
5-K
6K
7K
7-K
8-K
9-K
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
1.988 MKD
Големина
5-K
6K
7K
7-K
8-K
9-K
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
2.488 MKD
Големина
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики KRF241B110-02
1.992 MKD
Заштеда 20%
2.490 MKD
Големина
28
29
30
31
32
33
34
35
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики KRF241B111-02
2.232 MKD
Заштеда 20%
2.790 MKD
Големина
36
38
37
39