Пребарај ја страната
Нарачај online и заштеди
ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ - при достава и со платежна картичка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 2490 ден.

Патики

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Намена
Брендови
Возраст
Големина
Прикажи повеќе
Цена
zenski
unisex
vozrasni
1 - 1.499 MKД
26 производи
Sačuvano u omiljne
Патики SLF211F102-01
array(0) {
}
1.400 MKD
Заштеда 64%
3.890 MKD
Големина
35
35.5
36
36.5
37
37.5
38
38.5
39
39.5
40
40.5
41
41.5
42
42.5
43
44
Sačuvano u omiljne
Патики SLF211F102-80
array(0) {
}
1.400 MKD
Заштеда 64%
3.890 MKD
Големина
35
35.5
36
36.5
37
37.5
38
38.5
39
39.5
40
40.5
41
41.5
42
42.5
43
44
Sačuvano u omiljne
Патики LTF203F103-01
array(0) {
}
1.345 MKD
Заштеда 46%
2.490 MKD
Големина
35
35,5
36
36,5
37
37,5
38
38,5
39
39,5
40
40,5
41
41,5
42
42,5
Sačuvano u omiljne
Патики KRF211F105-10
array(0) {
}
1.211 MKD
Заштеда 55%
2.690 MKD
Големина
35
35,5
36
36,5
37
37,5
38
38,5
39
39,5
40
40,5
41
41,5
42
42,5
Sačuvano u omiljne
Патики LTB191204-01
array(0) {
}
1.345 MKD
Заштеда 46%
2.490 MKD
Големина
35
35,5
36
36,5
37
37,5
38
38,5
39
39,5
40
40,5
41
41,5
42
42,5
Sačuvano u omiljne
Патики KRF211F100-01
array(0) {
}
1.076 MKD
Заштеда 55%
2.390 MKD
Големина
35
35.5
36
36.5
37
37.5
38
38.5
39
39.5
40
40.5
41
41.5
42
42.5
43
44
Sačuvano u omiljne
Патики KRF211F105-1U
array(0) {
}
1.211 MKD
Заштеда 55%
2.690 MKD
Големина
35
35,5
36
36,5
37
37,5
38
38,5
39
39,5
40
40,5
41
41,5
42
42,5
Sačuvano u omiljne
Патики LTF203F100-01
array(0) {
}
1.345 MKD
Заштеда 46%
2.490 MKD
Големина
35
35.5
36
36.5
37
37.5
38
38.5
39
39.5
40
40.5
41
41.5
42
42.5
43
44
Sačuvano u omiljne
Патики KRF203F107-03
array(0) {
}
1.301 MKD
Заштеда 55%
2.890 MKD
Големина
35
35.5
36
36.5
37
37.5
38
38.5
39
39.5
40
40.5
41
41.5
42
42.5
43
44
45
Sačuvano u omiljne
Патики KRF203F104-01
array(0) {
}
1.301 MKD
Заштеда 55%
2.890 MKD
Големина
35
35.5
36
36.5
37
37.5
38
38.5
39
39.5
40
40.5
41
41.5
42
42.5
43
44
45
Sačuvano u omiljne
Патики KRF203F104-08
array(0) {
}
1.301 MKD
Заштеда 55%
2.890 MKD
Големина
35
35.5
36
36.5
37
37.5
38
38.5
39
39.5
40
40.5
41
41.5
42
42.5
43
44
45
Sačuvano u omiljne
Патики KRF201F07-03
array(0) {
}
1.121 MKD
Заштеда 58%
2.690 MKD
Големина
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
33
34
35
Sačuvano u omiljne
Патики SLF201F101-03
array(0) {
}
1.292 MKD
Заштеда 64%
3.590 MKD
Големина
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Патики LTF201F110-03
array(0) {
}
1.391 MKD
Заштеда 55%
3.090 MKD
Големина
36
37
37.5
38
38.5
39.5
40
40.5
41
42
39
36.5
41.5
42.5
Sačuvano u omiljne
Патики SLA191221-04
array(0) {
}
1.112 MKD
Заштеда 64%
3.090 MKD
Големина
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
33
34
35
Sačuvano u omiljne
Патики LTF201F110-80
array(0) {
}
1.391 MKD
Заштеда 55%
3.090 MKD
Големина
36
37
37.5
38
38.5
39.5
40
40.5
41
42
39
36.5
41.5
42.5
Sačuvano u omiljne
Патики ELF201F106-03
array(0) {
}
1.345 MKD
Заштеда 46%
2.490 MKD
Големина
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
33
34
35
Sačuvano u omiljne
Патики KRF201F08-10
array(0) {
}
1.121 MKD
Заштеда 58%
2.690 MKD
Големина
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
33
34
35
Sačuvano u omiljne
Патики LTB191204-02
array(0) {
}
1.345 MKD
Заштеда 46%
2.490 MKD
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Патики KRT193200-80
array(0) {
}
1.121 MKD
Заштеда 55%
2.490 MKD
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Патики KRB193200-01
array(0) {
}
1.121 MKD
Заштеда 55%
2.490 MKD
Големина
35
36
37
38
39
40
41
42
Sačuvano u omiljne
Патики ELJ193285-02
array(0) {
}
1.399 MKD
Заштеда 46%
2.590 MKD
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Патики 271265-11
array(0) {
}
1.292 MKD
3.590 MKD
3.790 MKD
Големина
3
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
10
Sačuvano u omiljne
Патики 212126-5DW
array(0) {
}
1.183 MKD
Заштеда 46%
2.190 MKD
Големина
5
5,5
6
6,5
7
7,5
8
8,5
9
9,5
10
10,5
11
11,5
12
12,5
13
13,5
14
15