Пребарај ја страната
Нарачај online и заштеди
ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ - при достава и со платежна картичка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 2990 ден.

Патики

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Намена
Брендови
Прикажи повеќе
Возраст
Големина
Прикажи повеќе
Цена
zenski
unisex
vozrasni
1 - 1.499 MKД
30 производи
Sačuvano u omiljne
Патики SLF221F108-01
1.137 MKD
Заштеда 70%
3.790 MKD
Големина
36
37
38
39
Sačuvano u omiljne
Патики SLF221M106-01
1.137 MKD
Заштеда 70%
3.790 MKD
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
Патики SLF221M106-03
1.137 MKD
Заштеда 70%
3.790 MKD
Големина
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
Патики SLF221F108-08
1.137 MKD
Заштеда 70%
3.790 MKD
Големина
39
Sačuvano u omiljne
Патики STW218315-05
1.236 MKD
Заштеда 60%
3.090 MKD
Големина
40
41
Sačuvano u omiljne
Патики KRF221F150-01
1.495 MKD
Заштеда 50%
2.990 MKD
Големина
36
37
38
39
41
Sačuvano u omiljne
Патики KRF221F130-84
1.095 MKD
Заштеда 50%
2.190 MKD
Големина
37
Sačuvano u omiljne
Патики KRF221F150-10
1.495 MKD
Заштеда 50%
2.990 MKD
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Патики 216331-1VQ
1.395 MKD
Заштеда 50%
2.790 MKD
Големина
39
Sačuvano u omiljne
Патики LTF213F101-01
1.236 MKD
Заштеда 60%
3.090 MKD
Големина
37
Sačuvano u omiljne
Патики KRF213F103-11
837 MKD
Заштеда 70%
2.790 MKD
Големина
38
Sačuvano u omiljne
Патики KRF213F102-03
1.236 MKD
Заштеда 60%
3.090 MKD
Големина
39
Sačuvano u omiljne
Патики SLF211F102-01
1.167 MKD
Заштеда 70%
3.890 MKD
Големина
36
Sačuvano u omiljne
Машките патики за трчање adidas ULTIMASHOW, поради нивната удобност, одлично одговараат...
1.394 MKD
Заштеда 50%
2.788 MKD
Големина
6
Sačuvano u omiljne
Започнете го денот со лесно џогирање, а потоа продолжете со вашата рутина во овие женск...
1.245 MKD
Заштеда 50%
2.490 MKD
Големина
7
Sačuvano u omiljne
Започнете го денот со лесно џогирање, а потоа продолжете со вашата рутина во овие женск...
1.245 MKD
Заштеда 50%
2.490 MKD
Големина
7.5
Sačuvano u omiljne
Патики LTF211F109-74
Lotto Stella женските патики со интересни тонови и впечатлив ѓон ќе ве натераат да се и...
1.356 MKD
Заштеда 60%
3.390 MKD
Големина
38
39
40
Sačuvano u omiljne
Патики LTA191215-10
747 MKD
Заштеда 70%
2.490 MKD
Големина
38
39
Sačuvano u omiljne
Патики ELF201F106-03
747 MKD
Заштеда 70%
2.490 MKD
Големина
38
39
Sačuvano u omiljne
Патики LTB191204-02
1.395 MKD
Заштеда 50%
2.790 MKD
Големина
36
37
39
Sačuvano u omiljne
Патики ELA171212-01
627 MKD
Заштеда 70%
2.090 MKD
Големина
38
Sačuvano u omiljne
Патики ELJ191216-10
747 MKD
Заштеда 70%
2.490 MKD
Големина
37
38
40
41
Sačuvano u omiljne
Патики ELJ191208-12
747 MKD
Заштеда 70%
2.490 MKD
Големина
37
39
40
41