Пребарај ја страната
Нарачај online и заштеди
ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ - при достава и со платежна картичка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 2990 ден.

Патики

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Намена
Прикажи повеќе
Брендови
Прикажи повеќе
Возраст
Големина
Прикажи повеќе
Цена
zenski
unisex
vozrasni
1 - 3.499 MKД
173 производи
Sačuvano u omiljne
3.441 MKD
Заштеда 25%
4.588 MKD
Големина
4
4-
5
5-
6
6-
7
Sačuvano u omiljne
2.512 MKD
Заштеда 30%
3.588 MKD
Големина
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
Sačuvano u omiljne
Патики LTF213F200-01
2.814 MKD
Заштеда 40%
4.690 MKD
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
2.582 MKD
Заштеда 30%
3.688 MKD
Големина
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
Sačuvano u omiljne
Патики 77200EC-BLK
2.312 MKD
Заштеда 20%
2.890 MKD
Големина
36
37
38
38,5
39
39,5
40
Sačuvano u omiljne
Патики LTF221F106-10
1.743 MKD
Заштеда 30%
2.490 MKD
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Патики LTF213F201-01
3.283 MKD
Заштеда 30%
4.690 MKD
Големина
36
38
39
Sačuvano u omiljne
Патики LTF221F106-92
1.743 MKD
Заштеда 30%
2.490 MKD
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
2.950 MKD
Заштеда 20%
3.688 MKD
Големина
4
4-
5-
6
6-
Sačuvano u omiljne
Патики KRF223F106-01
1.545 MKD
Заштеда 50%
3.090 MKD
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Патики LTF223F100-10
1.953 MKD
Заштеда 30%
2.790 MKD
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Патики STW228717-02
2.034 MKD
Заштеда 40%
3.390 MKD
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Патики STW228717-03
1.695 MKD
Заштеда 50%
3.390 MKD
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Патики STW128720-01
2.634 MKD
Заштеда 40%
4.390 MKD
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Патики LTF223F100-82
1.953 MKD
Заштеда 30%
2.790 MKD
Големина
36
38
39
40
Sačuvano u omiljne
Патики LTF223F103-01
2.195 MKD
Заштеда 50%
4.390 MKD
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Патики STW228717-01
2.034 MKD
Заштеда 40%
3.390 MKD
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Патики KRF223F105-10
1.645 MKD
Заштеда 50%
3.290 MKD
Големина
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Патики KRF223F105-01
1.645 MKD
Заштеда 50%
3.290 MKD
Големина
36
37
38
39
41
Sačuvano u omiljne
2.652 MKD
Заштеда 30%
3.788 MKD
Големина
4
4-
5
5-
6
6-
Sačuvano u omiljne
Патики CQ9545-001
3.272 MKD
Заштеда 20%
4.090 MKD
Големина
5.5
6.5
7
7.5
8
8.5
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики 32505-BBK
2.392 MKD
Заштеда 20%
2.990 MKD
Големина
36
36.5
37
37.5
38
38.5
39
40
41
Sačuvano u omiljne
2.790 MKD
Заштеда 20%
3.488 MKD
Големина
8-
10-
11
Sačuvano u omiljne
2.841 MKD
Заштеда 25%
3.788 MKD
Големина
3-
4-
5
5-
6
6-