Пребарај ја страната
Нарачај online и заштеди
ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ - при достава и со платежна картичка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 2490 ден.

Патики

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Намена
Прикажи повеќе
Брендови
Прикажи повеќе
Возраст
Големина
Прикажи повеќе
Цена
zenski
unisex
vozrasni
1 - 3.499 MKД
262 производи
Sačuvano u omiljne
3.439 MKD
Заштеда 35%
5.290 MKD
Големина
5.5
6.5
7.5
8
Sačuvano u omiljne
Патики 373108-33
3.423 MKD
Заштеда 30%
4.890 MKD
Големина
36
37
37.5
38
38.5
39
Sačuvano u omiljne
Патики 213606-1GN
1.614 MKD
Заштеда 40%
2.690 MKD
Големина
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Патики 217030-8IB
1.614 MKD
Заштеда 40%
2.690 MKD
Големина
6.5
7
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Патики 217030-7HH
1.614 MKD
Заштеда 40%
2.690 MKD
Големина
6.5
7
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Патики STW128711-01
1.895 MKD
Заштеда 50%
3.790 MKD
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Патики STW128711-03
1.895 MKD
Заштеда 50%
3.790 MKD
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
3.439 MKD
Заштеда 35%
5.290 MKD
Големина
5.5
6.5
7
7.5
8
Sačuvano u omiljne
Патики 216331-1VQ
1.674 MKD
Заштеда 40%
2.790 MKD
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
Патики LTF213F101-82
1.545 MKD
Заштеда 50%
3.090 MKD
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Патики 149660-BKRG
2.583 MKD
Заштеда 30%
3.690 MKD
Големина
36
36,5
37
37,5
38
38,5
39
39,5
40
41
Sačuvano u omiljne
Патики LTF203F101-03
2.274 MKD
Заштеда 40%
3.790 MKD
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
Патики STW128712-04
1.695 MKD
Заштеда 50%
3.390 MKD
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Патики 3022605-004
2.163 MKD
Заштеда 30%
3.090 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Патики 3022605-605
2.163 MKD
Заштеда 30%
3.090 MKD
Големина
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Патики STW128712-01
1.695 MKD
Заштеда 50%
3.390 MKD
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Патики 88888301-BBK
2.163 MKD
Заштеда 30%
3.090 MKD
Големина
36
36,5
37
38
38,5
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Патики 149528-BKRG
2.373 MKD
Заштеда 30%
3.390 MKD
Големина
36
36,5
37
37,5
38
38,5
39
39,5
40
Sačuvano u omiljne
Патики LTF213F101-01
1.545 MKD
Заштеда 50%
3.090 MKD
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Патики 117151-BBK
2.768 MKD
Заштеда 25%
3.690 MKD
Големина
36
36,5
38
38,5
39
39,5
40
Sačuvano u omiljne
Патики CW3403-003
3.353 MKD
Заштеда 30%
4.790 MKD
Големина
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
Sačuvano u omiljne
Патики CW3413-500
Nike Downshifter 11 се женски патики за трчање кои обезбедуваат максимална стабилност и...
2.863 MKD
Заштеда 30%
4.090 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Патики CJ1677-105
Nike Wearallday се женски патики кои се дизајнирани за секојдневно носење во различни п...
3.143 MKD
Заштеда 30%
4.490 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Патики KRF213F101-01
1.345 MKD
Заштеда 50%
2.690 MKD
Големина
36
37
38
39
40
41