Пребарај ја страната
Нарачај online и заштеди
ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ - при достава и со платежна картичка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 2990 ден.

Ролери

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Намена
Брендови
Возраст
Големина
Прикажи повеќе
Цена
15 производи
Sačuvano u omiljne
Ролери PW-117C-DEZI
2.443 MKD
Заштеда 30%
3.490 MKD
Големина
2629
3033
3437
3841
Sačuvano u omiljne
Ролери PW-122F-ACTION
2.513 MKD
Заштеда 30%
3.590 MKD
Големина
3134
3538
3941
Sačuvano u omiljne
Ролери PW-117C-ABVG
2.443 MKD
Заштеда 30%
3.490 MKD
Големина
2629
3033
3437
3841
Sačuvano u omiljne
Ролери PW-117C-PEACE
Prosecna ocena:
glasa
3
glasa
3
2.863 MKD
Заштеда 30%
4.090 MKD
Големина
2629
3033
3437
3841
Sačuvano u omiljne
Ролери PW-117C-HEARTS
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
3.068 MKD
Заштеда 25%
4.090 MKD
Големина
2629
3033
3437
Sačuvano u omiljne
Ролери PW-117C-CAT
4.193 MKD
Заштеда 30%
5.990 MKD
Големина
2629
3033
3437
3841
Sačuvano u omiljne
Ролери PW-122F-PINK
Prosecna ocena:
glasa
2
glasa
2
Action детските ролерки за девојчиња се идеални и за почетници и за оние кои веќе имаат...
2.163 MKD
Заштеда 30%
3.090 MKD
Големина
3942
3538
Sačuvano u omiljne
Ролери PW-117C-HEARTS2
Prosecna ocena:
glasa
4
glasa
4
Action детските ролери за девојчиња им даваат шанса на вашите тинејџери да ги покажат с...
2.618 MKD
Заштеда 25%
3.490 MKD
Големина
2629
3033
3437
3841
Sačuvano u omiljne
Ролери PW-117C-PNTK
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
Action детските ролери за девојчиња им даваат шанса на вашите тинејџери да ги покажат с...
2.863 MKD
Заштеда 30%
4.090 MKD
Големина
2629
3033
3437
3841
Sačuvano u omiljne
Ролери PW-132B-69PN
Action детските ролери за момчиња им даваат шанса на вашите тинејџери да ги покажат сво...
3.073 MKD
Заштеда 30%
4.390 MKD
Големина
2730
3134
3942
3538
Sačuvano u omiljne
Ролери PW-153-BLPR
Прошетка во маало, возење во парк или покрај река, во овие ролери ќе биде вистинско ужи...
3.003 MKD
Заштеда 30%
4.290 MKD
Големина
2932
3336
3740
4043
Sačuvano u omiljne
Ролери PW-126-ROLERPNK
Prosecna ocena:
glasa
2
glasa
2
​​​​​Прошетка во маало, возење во парк или покрај река, во овие ролшуи ќе биде вистинск...
3.283 MKD
Заштеда 30%
4.690 MKD
Големина
2932
3336
3740
4043
Sačuvano u omiljne
Ролери PW-117C-SPORT
Prosecna ocena:
glasa
5
glasa
5
2.513 MKD
Заштеда 30%
3.590 MKD
Големина
2629
3033
3437
Sačuvano u omiljne
Ролери PW-122-ENJOY
1.254 MKD
Заштеда 40%
2.090 MKD
Големина
3942
Sačuvano u omiljne
Ролери PW-117C-BLGR
Prosecna ocena:
glasa
2
glasa
2
Action детските ролери за девојчиња им даваат шанса на вашите тинејџери да ги покажат с...
2.863 MKD
Заштеда 30%
4.090 MKD
Големина
2629
3033
3437
3841