ELLESSE MENS ITALIA  CUFFED PANTS
ELLESSE MENS ITALIA  CUFFED PANTS
ELLESSE MENS ITALIA  CUFFED PANTS
ELLESSE MENS ITALIA  CUFFED PANTS
ELLESSE

ELLESSE MENS ITALIA CUFFED PANTS

Код на производ: ELO191103-03
1.990,00 MKD
1.990,00 MKD
995,00 MKD
Заштеда: 995,00 MKD
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • M
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во листата на желби

РАБОТНО ВРЕМЕ

Работни денови: 09-17 часот

Сабота: 09-13 часот

email: online@sportreality.mk

Цената на достава за сите нарачки чија вредност е поголема од 900 ден. е бесплатна! За сите нарачки чија вредност е пониска се плаќа 150 ден. за достава
 

Користењето на нашите сервиси подразбира согласност на корисникот со наведените услови на користење. Sportreality.mk се обврзува дека ќе се придржува до се претходно наведено, а сите промени на условите стануваат важечки дури по објавувањето на оваа страница и праќање на известување по емаил до сите регистрирани корисници.

Помош
Sačuvano u omiljne
2.372,00 MKD
Заштеда 30%
3.388,00 MKD
Големина
XS
S
M
L
XL
2XL
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
3XL
Sačuvano u omiljne
2.093,00 MKD
Заштеда 25%
2.790,00 MKD
Големина
2XS
XS
S
M
L
XL
2XL
3XL
4XL
LG
MD
SM
Sačuvano u omiljne
2.543,00 MKD
Заштеда 25%
3.390,00 MKD
Големина
2XS
XS
S
M
L
XL
2XL
3XL
4XL
LG
MD
SM
Sačuvano u omiljne
2.093,00 MKD
Заштеда 25%
2.790,00 MKD
Големина
2XS
XS
S
M
L
XL
2XL
3XL
4XL
LG
MD
SM
Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Сезона Пролет 2019
Бренд ELLESSE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
S S
M M
L L
XL XL
3XL 3XL
2XL 2XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara
string(0) ""
string(0) ""