ADIDAS MTS BOS
ADIDAS MTS BOS
ADIDAS MTS BOS
ADIDAS MTS BOS
ADIDAS

ADIDAS MTS BOS

Код на производ: EB7653
4.988,00 MKD
4.988,00 MKD
3.492,00 MKD
Заштеда: 1.496,00 MKD
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • S
    88 - 94
  • M
    95 - 102
  • 2XL
    122 - 132
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во листата на желби

РАБОТНО ВРЕМЕ

Работни денови: 09-17 часот

Сабота: 10-14 часот

email: online@sportreality.mk

Цената на достава за сите нарачки чија вредност е поголема од 900 ден. е бесплатна! За сите нарачки чија вредност е пониска се плаќа 150 ден. за достава
 

Користењето на нашите сервиси подразбира согласност на корисникот со наведените услови на користење. Sportreality.mk се обврзува дека ќе се придржува до се претходно наведено, а сите промени на условите стануваат важечки дури по објавувањето на оваа страница и праќање на известување по емаил до сите регистрирани корисници.

Помош
Sačuvano u omiljne
Тренерка 581595-01
3.137,00 MKD
Заштеда 15%
3.690,00 MKD
Големина
2XS
XS
S
M
L
XL
2XL
3XL
4XL
LG
MD
SM
Sačuvano u omiljne
Тренерка 581599-01
3.392,00 MKD
Заштеда 15%
3.990,00 MKD
Големина
2XS
XS
S
M
L
XL
2XL
3XL
4XL
LG
MD
SM
Sačuvano u omiljne
Тренерка 582565-01
2.882,00 MKD
Заштеда 15%
3.390,00 MKD
Големина
2XS
XS
S
M
L
XL
2XL
3XL
4XL
LG
MD
SM
Sačuvano u omiljne
Тренерка LTA201F401-01
2.854,00 MKD
Заштеда 35%
4.390,00 MKD
Големина
2XS
XS
S
M
L
XL
2XL
3XL
4XL
LG
MD
SM
Карактеристика Вредност
Категорија Тренерка
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Сезона Есен 2019
Бренд ADIDAS
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
S 88 - 94
M 95 - 102
2XL 122 - 132

Остави коментар

Trenutno nema komentara
string(0) ""
string(0) ""