KRONOS KRONOS AMNESTY FULL ZIP HOODY MNS
KRONOS KRONOS AMNESTY FULL ZIP HOODY MNS
KRONOS KRONOS AMNESTY FULL ZIP HOODY MNS
KRONOS KRONOS AMNESTY FULL ZIP HOODY MNS
KRONOS

KRONOS KRONOS AMNESTY FULL ZIP HOODY MNS

Код на производ: KRZ193263-13
2.190,00 MKD
2.190,00 MKD
1.533,00 MKD
Заштеда: 657,00 MKD
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • S
  • M
  • L
  • XL
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби

РАБОТНО ВРЕМЕ

Работни денови: 09-17 часот

Сабота: 10-14 часот

email: online@sportreality.mk

Цената на достава за сите нарачки чија вредност е поголема од 900 ден. е бесплатна! За сите нарачки чија вредност е пониска се плаќа 150 ден. за достава
 

Користењето на нашите сервиси подразбира согласност на корисникот со наведените услови на користење. Sportreality.mk се обврзува дека ќе се придржува до се претходно наведено, а сите промени на условите стануваат важечки дури по објавувањето на оваа страница и праќање на известување по емаил до сите регистрирани корисници.

Помош
Sačuvano u omiljne
Дуксер 581493-02
2.712,00 MKD
Заштеда 20%
3.390,00 MKD
Големина
2XS
XS
S
M
L
XL
2XL
3XL
4XL
LG
MD
SM
Sačuvano u omiljne
Дуксер 581245-01
3.432,00 MKD
Заштеда 20%
4.290,00 MKD
Големина
2XS
XS
S
M
L
XL
2XL
3XL
4XL
LG
MD
SM
Sačuvano u omiljne
Дуксер 581486-03
3.647,00 MKD
Заштеда 15%
4.290,00 MKD
Големина
2XS
XS
S
M
L
XL
2XL
3XL
4XL
LG
MD
SM
Sačuvano u omiljne
Дуксер 581486-01
3.647,00 MKD
Заштеда 15%
4.290,00 MKD
Големина
2XS
XS
S
M
L
XL
2XL
3XL
4XL
LG
MD
SM
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Сезона Есен 2019
Бренд KRONOS
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS XS
S S
M M
L L
XL XL
XXS XXS
XXL XXL

Остави коментар

Trenutno nema komentara
string(0) ""
string(0) ""