LOTTO BOMBER CORTINA PAD PL
LOTTO BOMBER CORTINA PAD PL
LOTTO BOMBER CORTINA PAD PL
LOTTO BOMBER CORTINA PAD PL
LOTTO

LOTTO BOMBER CORTINA PAD PL

Код на производ: L58642-26O
Провери достапност
0+ komada na lageru
Зачувајте во листата на желби

РАБОТНО ВРЕМЕ

Работни денови: 09-17 часот

Сабота: 10-14 часот

email: online@sportreality.mk

Цената на достава за сите нарачки чија вредност е поголема од 900 ден. е бесплатна! За сите нарачки чија вредност е пониска се плаќа 150 ден. за достава
 

Користењето на нашите сервиси подразбира согласност на корисникот со наведените услови на користење. Sportreality.mk се обврзува дека ќе се придржува до се претходно наведено, а сите промени на условите стануваат важечки дури по објавувањето на оваа страница и праќање на известување по емаил до сите регистрирани корисници.

Помош
Sačuvano u omiljne
Јакна CJ4782-010
3.218,00 MKD
Заштеда 25%
4.290,00 MKD
Големина
XS
S
M
L
XL
2XL
Sačuvano u omiljne
Јакна WIWS193101-23
3.493,00 MKD
Заштеда 30%
4.990,00 MKD
Големина
XS
S
M
L
XL
2XL
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
3XL
Sačuvano u omiljne
Јакна KRT193152-02
2.863,00 MKD
Заштеда 30%
4.090,00 MKD
Големина
XS
S
M
L
XL
2XL
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
3XL
Sačuvano u omiljne
Јакна KRT193261-02
3.213,00 MKD
Заштеда 30%
4.590,00 MKD
Големина
XS
S
M
L
XL
2XL
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
3XL
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Сезона Есен 2019
Бренд LOTTO
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
L L
2XL 2XL
3XL 3XL
2XS 2XS
KXS KXS
KS KS
KM KM
KL KL
KXL KXL
K2XL K2XL
XL XL
XS XS
S S
M M

Остави коментар

Trenutno nema komentara
string(0) ""
string(0) ""