ELLESSE LADIES VELVET CREWNECK
ELLESSE LADIES VELVET CREWNECK
ELLESSE LADIES VELVET CREWNECK
ELLESSE LADIES VELVET CREWNECK
ELLESSE

ELLESSE LADIES VELVET CREWNECK

Код на производ: ELT193206-71
2.790,00 MKD
2.790,00 MKD
1.953,00 MKD
Заштеда: 837,00 MKD
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • XS
  • S
  • M
  • L
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби

РАБОТНО ВРЕМЕ

Работни денови: 09-17 часот

Сабота: 10-14 часот

email: online@sportreality.mk

Цената на достава за сите нарачки чија вредност е поголема од 900 ден. е бесплатна! За сите нарачки чија вредност е пониска се плаќа 150 ден. за достава
 

Користењето на нашите сервиси подразбира согласност на корисникот со наведените услови на користење. Sportreality.mk се обврзува дека ќе се придржува до се претходно наведено, а сите промени на условите стануваат важечки дури по објавувањето на оваа страница и праќање на известување по емаил до сите регистрирани корисници.

Помош
Sačuvano u omiljne
Дуксер 581493-02
2.712,00 MKD
Заштеда 20%
3.390,00 MKD
Големина
2XS
XS
S
M
L
XL
2XL
3XL
4XL
LG
MD
SM
Sačuvano u omiljne
Дуксер 581245-01
3.432,00 MKD
Заштеда 20%
4.290,00 MKD
Големина
2XS
XS
S
M
L
XL
2XL
3XL
4XL
LG
MD
SM
Sačuvano u omiljne
Дуксер 581486-03
3.647,00 MKD
Заштеда 15%
4.290,00 MKD
Големина
2XS
XS
S
M
L
XL
2XL
3XL
4XL
LG
MD
SM
Sačuvano u omiljne
Дуксер 581486-01
3.647,00 MKD
Заштеда 15%
4.290,00 MKD
Големина
2XS
XS
S
M
L
XL
2XL
3XL
4XL
LG
MD
SM
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Сезона Есен 2019
Бренд ELLESSE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS XS
S S
M M
L L
XL XL
2XS 2XS
2XL 2XL
3XL 3XL
KXS KXS
KS KS
KM KM
KL KL
KXL KXL
K2XL K2XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara
string(0) ""
string(0) ""