NIKE M NSW CE POLO MATCHUP PQ
NIKE M NSW CE POLO MATCHUP PQ
NIKE M NSW CE POLO MATCHUP PQ
NIKE M NSW CE POLO MATCHUP PQ
NIKE

NIKE M NSW CE POLO MATCHUP PQ

Код на производ: CJ4456-812
1.990,00 MKD
1.990,00 MKD
1.592,00 MKD
Заштеда: 398,00 MKD
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • S
  88-96
 • M
  96-104
 • L
  104-114
 • XL
  112-124
 • 2XL
  124-136
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби

РАБОТНО ВРЕМЕ

Работни денови: 09-17 часот

Сабота: 09-13 часот

email: online@sportreality.mk

Цената на достава за сите нарачки чија вредност е поголема од 900 ден. е бесплатна! За сите нарачки чија вредност е пониска се плаќа 150 ден. за достава
 

Користењето на нашите сервиси подразбира согласност на корисникот со наведените услови на користење. Sportreality.mk се обврзува дека ќе се придржува до се претходно наведено, а сите промени на условите стануваат важечки дури по објавувањето на оваа страница и праќање на известување по емаил до сите регистрирани корисници.

Помош
Sačuvano u omiljne
Поло маица BQ9074-438
1.883,00 MKD
Заштеда 30%
2.690,00 MKD
Големина
2XS
XS
S
M
L
XL
2XL
3XL
KXS
KS
KM
KL
KXL
K2XL
Sačuvano u omiljne
Поло маица BQ9074-833
1.883,00 MKD
Заштеда 30%
2.690,00 MKD
Големина
2XS
XS
S
M
L
XL
2XL
3XL
KXS
KS
KM
KL
KXL
K2XL
Sačuvano u omiljne
Поло маица LNA201M701-05
695,00 MKD
Заштеда 50%
1.390,00 MKD
Големина
2XS
XS
S
M
L
XL
2XL
3XL
4XL
LG
MD
SM
Sačuvano u omiljne
Поло маица LNA201M701-02
695,00 MKD
Заштеда 50%
1.390,00 MKD
Големина
2XS
XS
S
M
L
XL
2XL
3XL
4XL
LG
MD
SM
Карактеристика Вредност
Категорија Поло маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Сезона 201
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
S 88-96
XL 112-124
M 96-104
L 104-114
2XL 124-136

Остави коментар

Trenutno nema komentara
string(0) ""
string(0) ""