LOTTO ELDA T-SHIRT
LOTTO ELDA T-SHIRT
LOTTO ELDA T-SHIRT
LOTTO ELDA T-SHIRT
LOTTO

LOTTO ELDA T-SHIRT

Код на производ: LTA201F802-10
1.090,00 MKD
1.090,00 MKD
654,00 MKD
Заштеда: 436,00 MKD
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • XS
  • S
  • M
  • L
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби

РАБОТНО ВРЕМЕ

Работни денови: 09-17 часот

Сабота: 10-14 часот

email: online@sportreality.mk

Цената на достава за сите нарачки чија вредност е поголема од 900 ден. е бесплатна! За сите нарачки чија вредност е пониска се плаќа 150 ден. за достава
 

Користењето на нашите сервиси подразбира согласност на корисникот со наведените услови на користење. Sportreality.mk се обврзува дека ќе се придржува до се претходно наведено, а сите промени на условите стануваат важечки дури по објавувањето на оваа страница и праќање на известување по емаил до сите регистрирани корисници.

Помош
Sačuvano u omiljne
Маица CMA201F802-01
693,00 MKD
Заштеда 30%
990,00 MKD
Големина
2XS
XS
S
M
L
XL
2XL
3XL
4XL
LG
MD
SM
Sačuvano u omiljne
Маица 581241-01
1.251,00 MKD
Заштеда 10%
1.390,00 MKD
Големина
2XS
XS
S
M
L
XL
2XL
3XL
4XL
LG
MD
SM
Sačuvano u omiljne
Маица 581552-02
1.182,00 MKD
Заштеда 15%
1.390,00 MKD
Големина
2XS
XS
S
M
L
XL
2XL
3XL
4XL
LG
MD
SM
Sačuvano u omiljne
Маица 581908-43
1.012,00 MKD
Заштеда 15%
1.189,99 MKD
Големина
2XS
XS
S
M
L
XL
2XL
3XL
4XL
LG
MD
SM
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Сезона 201
Бренд LOTTO
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
M M
L L
XL XL
XS XS
S S
2XL 2XL
3XL 3XL
2XS 2XS
4XL 4XL
LG LG
MD MD
SM SM

Остави коментар

Trenutno nema komentara
string(0) ""
string(0) ""