NIKE W NSW VRSTY DRESS HBR
NIKE W NSW VRSTY DRESS HBR
NIKE W NSW VRSTY DRESS HBR
NIKE W NSW VRSTY DRESS HBR
NIKE W NSW VRSTY DRESS HBR
NIKE W NSW VRSTY DRESS HBR
NIKE

NIKE W NSW VRSTY DRESS HBR

Код на производ: CJ3715-697
3.290,00 MKD
3.290,01 MKD
2.797,00 MKD
Заштеда: 493,01 MKD
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  76-83
 • S
  83-90
 • M
  90-97
 • L
  97-104
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби

РАБОТНО ВРЕМЕ

Работни денови: 09-17 часот

Сабота: 09-13 часот

email: online@sportreality.mk

Цената на достава за сите нарачки чија вредност е поголема од 900 ден. е бесплатна! За сите нарачки чија вредност е пониска се плаќа 150 ден. за достава
 

Користењето на нашите сервиси подразбира согласност на корисникот со наведените услови на користење. Sportreality.mk се обврзува дека ќе се придржува до се претходно наведено, а сите промени на условите стануваат важечки дури по објавувањето на оваа страница и праќање на известување по емаил до сите регистрирани корисници.

Помош
Sačuvano u omiljne
1.971,00 MKD
Заштеда 10%
2.190,00 MKD
Големина
2XS
XS
S
M
L
XL
2XL
3XL
4XL
LG
MD
SM
Sačuvano u omiljne
Долг фустан KRA201F900-01
1.014,00 MKD
Заштеда 40%
1.690,00 MKD
Големина
2XS
XS
S
M
L
XL
2XL
3XL
4XL
LG
MD
SM
Sačuvano u omiljne
Долг фустан LTA201F902-01
1.183,00 MKD
Заштеда 30%
1.690,00 MKD
Големина
2XS
XS
S
M
L
XL
2XL
3XL
4XL
LG
MD
SM
Sačuvano u omiljne
2.241,00 MKD
Заштеда 10%
2.490,00 MKD
Големина
2XS
XS
S
M
L
XL
2XL
3XL
4XL
LG
MD
SM
Карактеристика Вредност
Категорија Долг фустан
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Сезона 202
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS 76-83
S 83-90
M 90-97
L 97-104

Остави коментар

Trenutno nema komentara
string(0) ""
string(0) ""