Пребарај ја страната
Нарачај online и заштеди
ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ - при достава и со платежна картичка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 2990 ден.
LONSDALE TOPPING POLO T-SHIRT
LONSDALE TOPPING POLO T-SHIRT
LONSDALE TOPPING POLO T-SHIRT
LONSDALE TOPPING POLO T-SHIRT
LONSDALE TOPPING POLO T-SHIRT
LONSDALE TOPPING POLO T-SHIRT
LONSDALE TOPPING POLO T-SHIRT
LONSDALE TOPPING POLO T-SHIRT
LONSDALE

LONSDALE TOPPING POLO T-SHIRT

Код на производ: LNA221M702-10
1.890 MKD
1.890 MKD
1.323 MKD
Заштеда: 567 MKD
Извести ме за попуст
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • 2XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд LONSDALE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS
S
M
L
XL
2XL
3XL
4XL
LG
MD
SM
YLG
YMD
YSM
YXL
1X
2X
3X
NS
Trenutno nema komentara
ЕДИНСТВЕНА УСЛУГА

ЕДИНСТВЕНА УСЛУГА

Први дознајте за сите специјални понуди, попусти, намалувања, роденденски изненадувања и искористете ги сите бенефити кои ги имаат само членовите на Sport&Bonus клубот при купување на online shop-от.


Повеќе за Sport&Bonus програмата.

Цената на достава за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден. е бесплатна! За сите нарачки чија вредност е пониска се плаќа 150 ден. за достава. Времето за достава е 5 работни денови. Нарачките креирани во петок и преку викенд се доставуваат наредната недела.

Повеќе за Условите за купување.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Маица KRA221M803-10
623 MKD
Заштеда 30%
890 MKD
Големина
S
M
L
XL
2XL
Sačuvano u omiljne
Маица KRA221M806-05
623 MKD
Заштеда 30%
890 MKD
Големина
S
M
L
XL
2XL
Sačuvano u omiljne
Маица KRA221M801-01
623 MKD
Заштеда 30%
890 MKD
Големина
S
M
L
XL
2XL
Sačuvano u omiljne
Маица 848565-50
1.071 MKD
Заштеда 10%
1.190 MKD
Големина
M
L
XL
2XL
Помош