COCOMO FULL ZIP HOODY
COCOMO FULL ZIP HOODY
COCOMO FULL ZIP HOODY
COCOMO FULL ZIP HOODY
COCOMO

COCOMO FULL ZIP HOODY

Код на производ: CCMZ183242-02
1.890,00 MKD
1.275,00 MKD
1.275,00 MKD
Заштеда: 615,00 MKD
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
 • XL
  *
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во листата на желби

РАБОТНО ВРЕМЕ

Работни денови: 09-17 часот

Сабота: 10-14 часот

email: online@sportreality.mk

Цената на достава за сите нарачки чија вредност е поголема од 900 ден. е бесплатна! За сите нарачки чија вредност е пониска се плаќа 150 ден. за достава
 

Користењето на нашите сервиси подразбира согласност на корисникот со наведените услови на користење. Sportreality.mk се обврзува дека ќе се придржува до се претходно наведено, а сите промени на условите стануваат важечки дури по објавувањето на оваа страница и праќање на известување по емаил до сите регистрирани корисници.

Помош
Sačuvano u omiljne
Дуксер BV5089-010
3.290,00 MKD
Големина
2XS
XS
S
M
L
XL
2XL
3XL
Sačuvano u omiljne
Дуксер BV4994-010
3.512,00 MKD
Заштеда 20%
4.390,00 MKD
Големина
XS
S
M
L
XL
2XL
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
3XL
Sačuvano u omiljne
Дуксер BV4988-010
3.752,00 MKD
Заштеда 20%
4.690,00 MKD
Големина
XS
S
M
L
XL
2XL
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
3XL
Sačuvano u omiljne
Дуксер BV5243-677
3.192,00 MKD
Заштеда 20%
3.990,00 MKD
Големина
2XS
XS
S
M
L
XL
2XL
3XL
Карактеристика Вредност
Sastav
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Сезона Есен 2018
Бренд COCOMO
Возраст За возрасни

Остави коментар

string(0) ""
string(0) ""