Пребарај ја страната
Нарачај online и заштеди
ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ - при достава и со платежна картичка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 2990 ден.
LONSDALE Tape
LONSDALE Tape
LONSDALE Tape
LONSDALE Tape
LONSDALE Tape
LONSDALE Tape
LONSDALE Tape
LONSDALE Tape
LONSDALE

LONSDALE Tape

Код на производ: LNA223M604-01
Lonsdale TAPE е машки дуксер со капуљача кој внесува удобност во вашето секојдневие. Класичниот дизајн е зајакнат со голема графика на Lonsdale на градите.. Дознај повеќе
4.290 MKD
4.290 MKD
1.716 MKD
Заштеда: 2.574 MKD
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд LONSDALE
Возраст За возрасни

Lonsdale TAPE е машки дуксер со капуљача кој внесува удобност во вашето секојдневие. Класичниот дизајн е зајакнат со голема графика на Lonsdale на градите.

Меката ткаенина ќе биде пријатна за вашето тело. Овој машки дуксер е совршен за секојдневно носење секогаш кога сакате целосна удобност и одличен стил во вашата спортска облека.
Спецификација:
 • Машки дуксер
 • Капуљача со врвка
 • Кенгурски џеб
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер

 • ЕДИНСТВЕНА УСЛУГА

  ЕДИНСТВЕНА УСЛУГА

  Први дознајте за сите специјални понуди, попусти, намалувања, роденденски изненадувања и искористете ги сите бенефити кои ги имаат само членовите на Sport&Bonus клубот при купување на online shop-от.


  Повеќе за Sport&Bonus програмата.

  Цената на достава за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден. е бесплатна! За сите нарачки чија вредност е пониска се плаќа 150 ден. за достава. Времето за достава е 5 работни денови. Нарачките креирани во петок и преку викенд се доставуваат наредната недела.

  Повеќе за Условите за купување.

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Дуксер 1379755-390
  2.632 MKD
  Заштеда 20%
  3.290 MKD
  Големина
  XL
  LG
  MD
  SM
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DQ5401-309
  4.671 MKD
  Заштеда 10%
  5.190 MKD
  Големина
  M
  L
  XL
  2XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Дуксер 1379755-025
  2.632 MKD
  Заштеда 20%
  3.290 MKD
  Големина
  XL
  SM
  MD
  LG
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер 1379501-500
  2.872 MKD
  Заштеда 20%
  3.590 MKD
  Големина
  XS
  SM
  MD
  Помош