Пребарај ја страната
Нарачај online и заштеди
ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ - при достава и со платежна картичка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 2990 ден.
LONSDALE Tape
LONSDALE Tape
LONSDALE Tape
LONSDALE Tape
LONSDALE Tape
LONSDALE Tape
LONSDALE Tape
LONSDALE Tape
LONSDALE

LONSDALE Tape

Код на производ: LNA223M605-01
Машкиот дуксер Lonsdale TAPE е идеален за сите ваши потреби. Овој дуксер ќе биде со вас додека ги завршувате обврските низ градот или се релаксирате навечер по напорниот ден. Приоритет на ова парче е токму удобноста. Кенгурските џебови и прилагодливата капа се тука кога треба да се гушкате и да се заштитите од студот. Затворањето со патент го олеснува облекувањето брзо и лесно за да бидете подготвени за нова авантура за само неколку секунди. Спецификација: Машки дуксер Капуљача со врвка Џебови Затворање со патент Логото на Lonsdale Состав: 80% памук, 20% полиестер. Дознај повеќе
4.690 MKD
4.690 MKD
1.876 MKD
Заштеда: 2.814 MKD
Извести ме за попуст
 • S
 • M
 • L
 • XL
 • 2XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд LONSDALE
Возраст За возрасни

Машкиот дуксер Lonsdale TAPE е идеален за сите ваши потреби. Овој дуксер ќе биде со вас додека ги завршувате обврските низ градот или се релаксирате навечер по напорниот ден. Приоритет на ова парче е токму удобноста. Кенгурските џебови и прилагодливата капа се тука кога треба да се гушкате и да се заштитите од студот. Затворањето со патент го олеснува облекувањето брзо и лесно за да бидете подготвени за нова авантура за само неколку секунди.
Спецификација:

 • Машки дуксер
 • Капуљача со врвка
 • Џебови
 • Затворање со патент
 • Логото на Lonsdale
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер

 • Големина ЕУ големина Големина во cm
  2XS
  XS
  S
  M
  L
  XL
  2XL
  3XL
  4XL
  LG
  MD
  SM
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  1X
  2X
  3X
  NS
  ЕДИНСТВЕНА УСЛУГА

  ЕДИНСТВЕНА УСЛУГА

  Први дознајте за сите специјални понуди, попусти, намалувања, роденденски изненадувања и искористете ги сите бенефити кои ги имаат само членовите на Sport&Bonus клубот при купување на online shop-от.


  Повеќе за Sport&Bonus програмата.

  Цената на достава за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден. е бесплатна! За сите нарачки чија вредност е пониска се плаќа 150 ден. за достава. Времето за достава е 5 работни денови. Нарачките креирани во петок и преку викенд се доставуваат наредната недела.

  Повеќе за Условите за купување.

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер 39413-919
  2.274 MKD
  Заштеда 40%
  3.790 MKD
  Големина
  M
  L
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер DX2029-010
  3.512 MKD
  Заштеда 20%
  4.390 MKD
  Големина
  M
  L
  XL
  2XL
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер BV2645-100
  3.512 MKD
  Заштеда 20%
  4.390 MKD
  Големина
  S
  M
  L
  XL
  2XL
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер DX2319-040
  3.272 MKD
  Заштеда 20%
  4.090 MKD
  Големина
  S
  M
  L
  XL
  2XL
  Помош