WINTRO M JACKET WINTRO
WINTRO

WINTRO M JACKET WINTRO

Код на производ: WIWS183154-58
4.690,00 MKD
4.690,00 MKD
2.345,00 MKD
Заштеда: 2.345,00 MKD
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • L
    *
  • XL
    *
  • 2XL
    *
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во листата на желби

РАБОТНО ВРЕМЕ

Работни денови: 09-17 часот

Сабота: 10-14 часот

email: online@sportreality.mk

Цената на достава за сите нарачки чија вредност е поголема од 900 ден. е бесплатна! За сите нарачки чија вредност е пониска се плаќа 150 ден. за достава
 

Користењето на нашите сервиси подразбира согласност на корисникот со наведените услови на користење. Sportreality.mk се обврзува дека ќе се придржува до се претходно наведено, а сите промени на условите стануваат важечки дури по објавувањето на оваа страница и праќање на известување по емаил до сите регистрирани корисници.

Помош
Sačuvano u omiljne
Јакна 928833-661
7.912,00 MKD
Заштеда 21%
9.990,00 MKD
Големина
2XS
XS
S
M
L
XL
2XL
3XL
4XL
Sačuvano u omiljne
Јакна LTT193310-96
2.443,00 MKD
Заштеда 30%
3.490,00 MKD
Големина
XXS
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
Јакна LTT193210-96
3.073,00 MKD
Заштеда 30%
4.390,00 MKD
Големина
XS
S
M
L
XL
2XL
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
3XL
Sačuvano u omiljne
Јакна ELSJ193101-02
4.193,00 MKD
Заштеда 30%
5.990,00 MKD
Големина
XS
S
M
L
XL
2XL
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
3XL
Карактеристика Вредност
Sastav
Категорија Јакна
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Скијање
Сезона Есен 2018
Бренд WINTRO
Возраст За возрасни

Остави коментар

string(0) ""
string(0) ""