Пребарај ја страната
Нарачај online и заштеди
ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ - при достава и со платежна картичка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 2990 ден.

Зимската понуда Sport Reality носи се што ви треба за да се подготвите за возбудливи зимски авантури!
Иновативен дизајн и модерни силуети на зимски јакни, чевли за планинарење и чизми се достапни на нашиот online shop и во продавниците на Sport Reality.

Новата колекција е комплетирана со нови модели, модерни кроеви и атрактивни бои.
Ски понуда за љубителите на адреналин, outdoor понуда за авантуристи или lifestyle понуда за оние кои сакаат да уживаат во зимата со шолја чај.

За безгрижна игра на снег.
Идеалниот сооднос цена-квалитет, удобните и висококвалитетни материјали носат супериорна удобност и заштита од снег, дожд и студ за вашите малечки!

Активниот престој на планина бара квалитетна скијачка опрема, која можете да ја најдете во нашата понуда.
Водечките брендови ги диктираат трендовите, но едно е заедничко - ски колекцијата е функционална и модерна, што ја прави одличен избор за сите outdoor активности.