Пребарај ја страната
Нарачај online и заштеди
ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ - при достава и со платежна картичка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 2490 ден.

Новата колекција на зимски брендови Wintro и Kander е надополнета со нови модели во атрактивни бои за мажи и жени.
Иновативниот дизајн и модерните силуети на зимските јакни, кондури и чизми се достапни на нашиот online shop и во продавниците на Sport Reality.

Моделите се прилагодени на деца од различна возраст и идеални се за сите нивни активности. Kander обувките и Wintro јакните претставуваат идеален однос
на цена и квалитет, а удобните и квалитетни материјали овозможуваат комфор и заштита од дожд и студ.