Пребарај ја страната
Нарачај online и заштеди
ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ - при достава и со платежна картичка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 2990 ден.
Обувки
по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Намена
Прикажи повеќе
Брендови
Прикажи повеќе
Возраст
Големина
Прикажи повеќе
Цена
tinejdzeri
deca-malecki
bebe
Листа: Do 50% na izdvojeno
425 производи

Do 50% na izdvojeno

Го знаете ли чувството кога се случува нешто возбудливо? Го зедовме тоа чувство и го претворивме во одлично искуство за купување со заштеда до 50%! Изберете ги вашите фаворити и заштедете! Попустот се однесува на посебна понуда. Погледнете ја целата понуда овде.

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики LTF241B103-01
1.743 MKD
Заштеда 30%
2.490 MKD
Големина
28
29
30
31
32
33
34
35
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики KRF241B110-02
1.743 MKD
Заштеда 30%
2.490 MKD
Големина
28
29
30
31
32
33
34
35
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
1.969 MKD
Заштеда 10%
2.188 MKD
Големина
5K
5-K
6K
7K
7-K
8-K
9-K
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 302308L-PKMT
Prosecna ocena:
glasa
2
glasa
2
2.952 MKD
Заштеда 20%
3.690 MKD
Големина
33
34
35
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики LTF241B109-01
1.743 MKD
Заштеда 30%
2.490 MKD
Големина
28
29
30
31
32
33
34
35
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DX7615-001
3.411 MKD
Заштеда 10%
3.790 MKD
Големина
3.5Y
4Y
4.5Y
5Y
5.5Y
6Y
6.5Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 302315L-PKMT
3.411 MKD
Заштеда 10%
3.790 MKD
Големина
29
30
31
32
33
33,5
34
35
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
2.022 MKD
Заштеда 30%
2.888 MKD
Големина
10K
11K
11-K
12-K
13-K
1
2
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики CD7784-100
2.552 MKD
Заштеда 20%
3.190 MKD
Големина
5C
6C
7C
8C
9C
10C
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики UMF241B112-1X
1.494 MKD
Заштеда 40%
2.490 MKD
Големина
35
36
37
38
39
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики KRF241U100-10
1.883 MKD
Заштеда 30%
2.690 MKD
Големина
36
37
38
39
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DX7616-001
1.953 MKD
Заштеда 30%
2.790 MKD
Големина
5C
6C
7C
8C
9C
10C
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DX7616-601
1.883 MKD
Заштеда 30%
2.690 MKD
Големина
5C
6C
7C
8C
9C
10C
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики LTF241G106-10
1.314 MKD
Заштеда 40%
2.190 MKD
Големина
28
29
30
31
32
33
34
35
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики KRF241B108-02
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
1.743 MKD
Заштеда 30%
2.490 MKD
Големина
28
29
30
31
32
33
34
35
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
2.470 MKD
Заштеда 20%
3.088 MKD
Големина
3
3-
4
4-
5
5-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
2.470 MKD
Заштеда 20%
3.088 MKD
Големина
3
3-
4
4-
5
5-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 387985-02
2.871 MKD
Заштеда 10%
3.190 MKD
Големина
37
37,5
38
38,5
39
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 387985-01
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
3.141 MKD
Заштеда 10%
3.490 MKD
Големина
35,5
36
37
37,5
38
38,5
39
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 386185-02
Prosecna ocena:
glasa
6
glasa
6
2.872 MKD
Заштеда 20%
3.590 MKD
Големина
35,5
36
37
37,5
38
38,5
39
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 386185-01
Prosecna ocena:
glasa
3
glasa
3
2.792 MKD
Заштеда 20%
3.490 MKD
Големина
35,5
36
37
37,5
38
38,5
39
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 387376-02
3.512 MKD
Заштеда 20%
4.390 MKD
Големина
35,5
36
37
37,5
38
38,5
39
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 388420-01
3.951 MKD
Заштеда 10%
4.390 MKD
Големина
35.5
36
37
37.5
38
38.5
39
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 388420-06
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
3.512 MKD
Заштеда 20%
4.390 MKD
Големина
37
38
38.5
39
Pročitajte

Секој од нас, кога оди на шопинг, оди со некоја одредена цел и на ум ги има парчињата кои сака да ги купи, облека, обувки, додатоци или опрема која во моментот му е потребна. Тоа можеби не се однесува секогаш на купување стандардна облека и обувки, но секако е случај, кога се работи за машки спортски обувки, женски спортски обувки, детски спортски обувки и спортска гардероба. Правата дестинација за сите љубители на оригиналниот спортски стил е Sport Reality Online Shop.

Големата понуда, во која и покрај обувки, може да се пронајде и спортска облека и спортска опрема, ја прават и патиките наменети за спортисти кои се професионалци или аматери, кои се занимаваат со различни спортски дисциплини. Исто така, може да се пронајдат и повеќе видови lifestyle модели. Освен патики може да пронајдете и голем број на единствени и квалитетни кондури, чизми, копачки, апостолки и папучи. Со овој избор, секогаш ќе бидете спремни за сезоната која доаѓа.

Уште една предност на Sport Reality Online Shop е тоа што имаме обувки и за најмалите, за бебиња, за момчиња и девојчиња од различни возрасти.

И брендовите многу зборуваат за квалитетот на обувките. Nike, Adidas, Champion, New Balance, Ellesse и Umbro се само дел од светската листа на познати брендови чија понуда на гардероба и обувки ги имаме во нашата понуда. Доколку имате потреба од обувки за фудбал, кошарка, тренинг, трчање, планина или било која друга активност се тоа можете да го пронајдете online во Sport Reality.