Пребарај ја страната
Нарачај online и заштеди
ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ - при достава и со платежна картичка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 2990 ден.

Обувки

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Намена
Брендови
Прикажи повеќе
Возраст
Големина
Прикажи повеќе
Цена
deca-momcinja
deca-malecki
68 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:7
Патики DV5457-005
2.967 MKD
Заштеда 15%
3.490 MKD
Големина
11.5
12.5
13C
1Y
1.5Y
2Y
2.5Y
3Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
2.239 MKD
Заштеда 10%
2.488 MKD
Големина
4
5-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики LTF241B109-01
1.743 MKD
Заштеда 30%
2.490 MKD
Големина
28
29
30
31
32
33
34
35
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики LTF241B103-01
1.743 MKD
Заштеда 30%
2.490 MKD
Големина
28
29
30
31
32
33
34
35
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
2.061 MKD
Заштеда 10%
2.290 MKD
Големина
1.5
2.5
3
4
4.5
5.5
6
13.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 400103L-BKRD
3.032 MKD
Заштеда 20%
3.790 MKD
Големина
28
29
30
31
32
33
34
35
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики KRF241B108-02
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
1.743 MKD
Заштеда 30%
2.490 MKD
Големина
28
29
30
31
32
33
34
35
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 400103L-BBLM
3.411 MKD
Заштеда 10%
3.790 MKD
Големина
28
29
30
31
32
33
34
35
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики KRF241B110-02
1.743 MKD
Заштеда 30%
2.490 MKD
Големина
28
29
30
31
32
33
34
35
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики KRF241B111-02
1.953 MKD
Заштеда 30%
2.790 MKD
Големина
36
38
37
39
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики DH9394-002
3.681 MKD
Заштеда 10%
4.090 MKD
Големина
11.5
12C
13C
1.5Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики KRF241B106-10
1.245 MKD
Заштеда 50%
2.490 MKD
Големина
28
29
30
31
32
33
34
35
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики KRF241B103-10
1.743 MKD
Заштеда 30%
2.490 MKD
Големина
28
29
30
31
32
33
34
35
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики DX7614-600
2.163 MKD
Заштеда 30%
3.090 MKD
Големина
11.5C
12.5C
13C
1Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 403695L-BBK
2.691 MKD
Заштеда 10%
2.990 MKD
Големина
28
29
30
31
32
33
34
35
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 310457L-BKMT
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
1.695 MKD
Заштеда 50%
3.390 MKD
Големина
28
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 400017L-CAMO
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
3.192 MKD
Заштеда 20%
3.990 MKD
Големина
28,5
29
33
33,5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики STF231B334-02
Prosecna ocena:
glasa
3
glasa
3
945 MKD
Заштеда 50%
1.890 MKD
Големина
28
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
1.672 MKD
Заштеда 30%
2.388 MKD
Големина
10K
1
2
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
1.910 MKD
Заштеда 20%
2.388 MKD
Големина
10K
11K
11-K
12-K
13-K
1
2
2-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики KRF231B100-10
Prosecna ocena:
glasa
2
glasa
2
1.245 MKD
Заштеда 50%
2.490 MKD
Големина
30
34
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 400137L-NVMT
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
3.032 MKD
Заштеда 20%
3.790 MKD
Големина
28
29
30
31
32
33
34
35
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
1.910 MKD
Заштеда 20%
2.388 MKD
Големина
11K
11-K
13-K
1
2
2-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 387985-01
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
3.141 MKD
Заштеда 10%
3.490 MKD
Големина
35,5
36
37
37,5
38
38,5
39
Pročitajte

Секој од нас, кога оди на шопинг, оди со некоја одредена цел и на ум ги има парчињата кои сака да ги купи, облека, обувки, додатоци или опрема која во моментот му е потребна. Тоа можеби не се однесува секогаш на купување стандардна облека и обувки, но секако е случај, кога се работи за машки спортски обувки, женски спортски обувки, детски спортски обувки и спортска гардероба. Правата дестинација за сите љубители на оригиналниот спортски стил е Sport Reality Online Shop.

Големата понуда, во која и покрај обувки, може да се пронајде и спортска облека и спортска опрема, ја прават и патиките наменети за спортисти кои се професионалци или аматери, кои се занимаваат со различни спортски дисциплини. Исто така, може да се пронајдат и повеќе видови lifestyle модели. Освен патики може да пронајдете и голем број на единствени и квалитетни кондури, чизми, копачки, апостолки и папучи. Со овој избор, секогаш ќе бидете спремни за сезоната која доаѓа.

Уште една предност на Sport Reality Online Shop е тоа што имаме обувки и за најмалите, за бебиња, за момчиња и девојчиња од различни возрасти.

И брендовите многу зборуваат за квалитетот на обувките. Nike, Adidas, Champion, New Balance, Ellesse и Umbro се само дел од светската листа на познати брендови чија понуда на гардероба и обувки ги имаме во нашата понуда. Доколку имате потреба од обувки за фудбал, кошарка, тренинг, трчање, планина или било која друга активност се тоа можете да го пронајдете online во Sport Reality.