Пребарај ја страната
Нарачај online и заштеди
ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ - при достава и со платежна картичка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 2990 ден.

Обувки

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Намена
Прикажи повеќе
Брендови
Прикажи повеќе
Возраст
Големина
Прикажи повеќе
Цена
deca-devojcinja
deca-malecki
67 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
2.509 MKD
Заштеда 10%
2.788 MKD
Големина
6-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
2.230 MKD
Заштеда 20%
2.788 MKD
Големина
4
4-
5-
6
6-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 100074569
1.971 MKD
Заштеда 10%
2.190 MKD
Големина
1.5
2.5
3
12
12.5
13.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики LTF241G109-92
1.494 MKD
Заштеда 40%
2.490 MKD
Големина
30
31
32
33
34
35
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 314064L-WMN
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
3.591 MKD
Заштеда 10%
3.990 MKD
Големина
28
29
38
39
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики LTF241G106-10
1.314 MKD
Заштеда 40%
2.190 MKD
Големина
28
29
30
31
32
33
34
35
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики KRF241G122-75
1.743 MKD
Заштеда 30%
2.490 MKD
Големина
28
29
30
31
32
33
34
35
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики KRF241G106-10
1.743 MKD
Заштеда 30%
2.490 MKD
Големина
28
29
30
31
32
33
34
35
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики KRF241G124-85
1.743 MKD
Заштеда 30%
2.490 MKD
Големина
28
29
30
31
32
33
34
35
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики KRF241G120-10
1.743 MKD
Заштеда 30%
2.490 MKD
Големина
28
29
30
31
32
33
34
35
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 302314L-LVMT
3.032 MKD
Заштеда 20%
3.790 MKD
Големина
29
31
32
33
34
35
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
2.950 MKD
Заштеда 20%
3.688 MKD
Големина
4
4-
5
5-
6
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.945 MKD
Заштеда 15%
2.288 MKD
Големина
10K
11K
11-K
12-K
13-K
1
2-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 310451L-BKRG
2.712 MKD
Заштеда 20%
3.390 MKD
Големина
28
28,5
29
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 302315L-SMLT
2.952 MKD
Заштеда 20%
3.690 MKD
Големина
32
33
33,5
34
35
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 310538L-NAT
1.995 MKD
Заштеда 50%
3.990 MKD
Големина
28
28,5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 302315L-PKMT
3.411 MKD
Заштеда 10%
3.790 MKD
Големина
29
30
31
32
33
33,5
34
35
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
1.990 MKD
Заштеда 20%
2.488 MKD
Големина
10K
11K
11-K
13-K
2
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
2.310 MKD
Заштеда 20%
2.888 MKD
Големина
10K
11K
11-K
12-K
13-K
1
1-
2
2-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
2.022 MKD
Заштеда 30%
2.888 MKD
Големина
10K
11K
11-K
12-K
13-K
1
2
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики LTF231G100-03
Prosecna ocena:
glasa
2
glasa
2
1.374 MKD
Заштеда 40%
2.290 MKD
Големина
29
35
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
1.910 MKD
Заштеда 20%
2.388 MKD
Големина
10K
10-K
11K
11-K
12-K
13-K
1
1-
2
2-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.813 MKD
Заштеда 30%
2.590 MKD
Големина
4.5
5.5
6
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики KRF223G101-82
Prosecna ocena:
glasa
3
glasa
3
1.494 MKD
Заштеда 40%
2.490 MKD
Големина
28
29
30
31
32
34
Pročitajte

Секој од нас, кога оди на шопинг, оди со некоја одредена цел и на ум ги има парчињата кои сака да ги купи, облека, обувки, додатоци или опрема која во моментот му е потребна. Тоа можеби не се однесува секогаш на купување стандардна облека и обувки, но секако е случај, кога се работи за машки спортски обувки, женски спортски обувки, детски спортски обувки и спортска гардероба. Правата дестинација за сите љубители на оригиналниот спортски стил е Sport Reality Online Shop.

Големата понуда, во која и покрај обувки, може да се пронајде и спортска облека и спортска опрема, ја прават и патиките наменети за спортисти кои се професионалци или аматери, кои се занимаваат со различни спортски дисциплини. Исто така, може да се пронајдат и повеќе видови lifestyle модели. Освен патики може да пронајдете и голем број на единствени и квалитетни кондури, чизми, копачки, апостолки и папучи. Со овој избор, секогаш ќе бидете спремни за сезоната која доаѓа.

Уште една предност на Sport Reality Online Shop е тоа што имаме обувки и за најмалите, за бебиња, за момчиња и девојчиња од различни возрасти.

И брендовите многу зборуваат за квалитетот на обувките. Nike, Adidas, Champion, New Balance, Ellesse и Umbro се само дел од светската листа на познати брендови чија понуда на гардероба и обувки ги имаме во нашата понуда. Доколку имате потреба од обувки за фудбал, кошарка, тренинг, трчање, планина или било која друга активност се тоа можете да го пронајдете online во Sport Reality.