Пребарај ја страната
Нарачај online и заштеди
ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ - при достава и со платежна картичка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 2990 ден.

Обувки

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Намена
Брендови
Прикажи повеќе
Возраст
Големина
Прикажи повеќе
Цена
deca-devojcinja
tinejdzeri
48 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 100075233
1.947 MKD
Заштеда 15%
2.290 MKD
Големина
2.5
3
4
4.5
5.5
6
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики LTF241G104-10
1.743 MKD
Заштеда 30%
2.490 MKD
Големина
36
37
38
39
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
3.512 MKD
Заштеда 20%
4.390 MKD
Големина
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
3.272 MKD
Заштеда 20%
4.090 MKD
Големина
4
5
5.5
6
6.5
7
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
3.272 MKD
Заштеда 20%
4.090 MKD
Големина
4.5
5
5.5
6
6.5
7
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики DJ6038-600
2.967 MKD
Заштеда 15%
3.490 MKD
Големина
3.5Y
4Y
4.5Y
5Y
5.5Y
6Y
6.5Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Патики DD1096-608
2.653 MKD
Заштеда 30%
3.790 MKD
Големина
4Y
4.5Y
5Y
5.5Y
6Y
6.5Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики LTF223G102-01
1.545 MKD
Заштеда 50%
3.090 MKD
Големина
31
32
33
34
35
36
37
38
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики KRF223G102-10
Prosecna ocena:
glasa
3
glasa
3
1.076 MKD
Заштеда 60%
2.690 MKD
Големина
38
39
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 310456L-WMLT
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
2.691 MKD
Заштеда 10%
2.990 MKD
Големина
28
32
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 310538L-BKRG
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
3.432 MKD
Заштеда 20%
4.290 MKD
Големина
28
28,5
29
31
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 388420-02
Prosecna ocena:
glasa
2
glasa
2
3.817 MKD
Заштеда 15%
4.490 MKD
Големина
35,5
36
37
37,5
38
38,5
39
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
2.790 MKD
Заштеда 20%
3.488 MKD
Големина
3-
4
4-
5
5-
6
6-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
2.599 MKD
Заштеда 10%
2.888 MKD
Големина
3-
4
5
5-
6
6-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
2.310 MKD
Заштеда 20%
2.888 MKD
Големина
3-
4
4-
5
5-
6
6-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Патики DD1096-007
3.032 MKD
Заштеда 20%
3.790 MKD
Големина
3.5Y
4Y
4.5Y
5Y
5.5Y
6Y
6.5Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики KRF231G105-10
Prosecna ocena:
glasa
3
glasa
3
995 MKD
Заштеда 50%
1.990 MKD
Големина
38
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 387376-02
3.512 MKD
Заштеда 20%
4.390 MKD
Големина
35,5
36
37
37,5
38
38,5
39
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 386185-01
Prosecna ocena:
glasa
3
glasa
3
2.792 MKD
Заштеда 20%
3.490 MKD
Големина
35,5
36
37
37,5
38
38,5
39
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 386185-02
Prosecna ocena:
glasa
6
glasa
6
2.872 MKD
Заштеда 20%
3.590 MKD
Големина
35,5
36
37
37,5
38
38,5
39
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики KRF223G102-82
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
1.883 MKD
Заштеда 30%
2.690 MKD
Големина
38
39
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики LTF223G102-11
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
1.743 MKD
Заштеда 30%
2.490 MKD
Големина
31
32
36
37
38
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
2.239 MKD
Заштеда 10%
2.488 MKD
Големина
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:7
2.239 MKD
Заштеда 10%
2.488 MKD
Големина
3
3-
4
4-
5
5-
6
Pročitajte

Секој од нас, кога оди на шопинг, оди со некоја одредена цел и на ум ги има парчињата кои сака да ги купи, облека, обувки, додатоци или опрема која во моментот му е потребна. Тоа можеби не се однесува секогаш на купување стандардна облека и обувки, но секако е случај, кога се работи за машки спортски обувки, женски спортски обувки, детски спортски обувки и спортска гардероба. Правата дестинација за сите љубители на оригиналниот спортски стил е Sport Reality Online Shop.

Големата понуда, во која и покрај обувки, може да се пронајде и спортска облека и спортска опрема, ја прават и патиките наменети за спортисти кои се професионалци или аматери, кои се занимаваат со различни спортски дисциплини. Исто така, може да се пронајдат и повеќе видови lifestyle модели. Освен патики може да пронајдете и голем број на единствени и квалитетни кондури, чизми, копачки, апостолки и папучи. Со овој избор, секогаш ќе бидете спремни за сезоната која доаѓа.

Уште една предност на Sport Reality Online Shop е тоа што имаме обувки и за најмалите, за бебиња, за момчиња и девојчиња од различни возрасти.

И брендовите многу зборуваат за квалитетот на обувките. Nike, Adidas, Champion, New Balance, Ellesse и Umbro се само дел од светската листа на познати брендови чија понуда на гардероба и обувки ги имаме во нашата понуда. Доколку имате потреба од обувки за фудбал, кошарка, тренинг, трчање, планина или било која друга активност се тоа можете да го пронајдете online во Sport Reality.