Пребарај ја страната
Нарачај online и заштеди
ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ - при достава и со платежна картичка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 2990 ден.

Ролери

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Намена
Брендови
Возраст
Големина
Цена
8 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
3.272 MKD
Заштеда 20%
4.090 MKD
Големина
29-32
33-36
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ролери PW-117C-BLGR24
2.863 MKD
Заштеда 30%
4.090 MKD
Големина
26-29
30-33
34-37
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ролери PW-117C-DEZI
Prosecna ocena:
glasa
5
glasa
5
2.443 MKD
Заштеда 30%
3.490 MKD
Големина
26-29
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ролери PW-122F-ACTION
2.513 MKD
Заштеда 30%
3.590 MKD
Големина
39-42
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ролери PW-117C-PEACE
Prosecna ocena:
glasa
8
glasa
8
2.863 MKD
Заштеда 30%
4.090 MKD
Големина
30-33
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ролери PW-117C-HEARTS
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
2.863 MKD
Заштеда 30%
4.090 MKD
Големина
26-29
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ролери PW-117C-BLGR
Prosecna ocena:
glasa
2
glasa
2
Action детските ролери за девојчиња им даваат шанса на вашите тинејџери да ги покажат с...
2.863 MKD
Заштеда 30%
4.090 MKD
Големина
26-29
30-33
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ролери PW-126-BGV
1.674 MKD
Заштеда 40%
2.790 MKD
Големина
40-43