Пребарај ја страната
Нарачај online и заштеди
ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ - при достава и со платежна картичка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 2990 ден.

Обувки

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Намена
Прикажи повеќе
Брендови
Прикажи повеќе
Возраст
Големина
Прикажи повеќе
Цена
maski
unisex
vozrasni
46
47
48
46 2/3
46.5
47 1/3
47.5
352 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики SLF223M049-09
4.090 MKD
Големина
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи FZ1395-002
2.151 MKD
Заштеда 10%
2.390 MKD
Големина
10
11
12
7
8
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DR7882-700
4.473 MKD
Заштеда 30%
6.390 MKD
Големина
10
10.5
11
12
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Папучи CN9678-006
2.151 MKD
Заштеда 10%
2.390 MKD
Големина
10
11
12
7
8
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 232347-WRD
5.490 MKD
Големина
40
42
42.5
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики FD6454-103
4.311 MKD
Заштеда 10%
4.790 MKD
Големина
8
8.5
9
9.5
10
11
12
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи 83500-AP495
1.183 MKD
Заштеда 30%
1.690 MKD
Големина
39-40
41
42
43
44
45-46
47
48-49
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DV4343-700
3.032 MKD
Заштеда 20%
3.790 MKD
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
12
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FJ2594-001
6.367 MKD
Заштеда 15%
7.490 MKD
Големина
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи KRF241M400-03
553 MKD
Заштеда 30%
790 MKD
Големина
40
41
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи LTF241M401-02
623 MKD
Заштеда 30%
890 MKD
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи 83500-AP485
1.183 MKD
Заштеда 30%
1.690 MKD
Големина
39-40
41
42
43
44
45-46
47
48-49
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
973 MKD
Заштеда 30%
1.390 MKD
Големина
39-40
41
42
43
44
45-46
47
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 232398-BBK
3.591 MKD
Заштеда 10%
3.990 MKD
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
973 MKD
Заштеда 30%
1.390 MKD
Големина
39-40
41
42
43
44
45-46
47
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи KRF241M403-01
553 MKD
Заштеда 30%
790 MKD
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи KRF241M401-64
553 MKD
Заштеда 30%
790 MKD
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи 83500-AP496
1.183 MKD
Заштеда 30%
1.690 MKD
Големина
39-40
41
42
43
44
45-46
47
48-49
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи 83500-AP493
1.183 MKD
Заштеда 30%
1.690 MKD
Големина
39-40
41
42
43
44
45-46
47
48-49
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 100074832
2.712 MKD
Заштеда 20%
3.390 MKD
Големина
8.5
9
9.5
10
10.5
11.5
12.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи LTF241M402-62
623 MKD
Заштеда 30%
890 MKD
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи KRF241M400-02
553 MKD
Заштеда 30%
790 MKD
Големина
40
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики DH2987-111
4.941 MKD
Заштеда 10%
5.490 MKD
Големина
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
973 MKD
Заштеда 30%
1.390 MKD
Големина
39-40
41
42
43
44
45-46
47
Pročitajte

Секој од нас, кога оди на шопинг, оди со некоја одредена цел и на ум ги има парчињата кои сака да ги купи, облека, обувки, додатоци или опрема која во моментот му е потребна. Тоа можеби не се однесува секогаш на купување стандардна облека и обувки, но секако е случај, кога се работи за машки спортски обувки, женски спортски обувки, детски спортски обувки и спортска гардероба. Правата дестинација за сите љубители на оригиналниот спортски стил е Sport Reality Online Shop.

Големата понуда, во која и покрај обувки, може да се пронајде и спортска облека и спортска опрема, ја прават и патиките наменети за спортисти кои се професионалци или аматери, кои се занимаваат со различни спортски дисциплини. Исто така, може да се пронајдат и повеќе видови lifestyle модели. Освен патики може да пронајдете и голем број на единствени и квалитетни кондури, чизми, копачки, апостолки и папучи. Со овој избор, секогаш ќе бидете спремни за сезоната која доаѓа.

Уште една предност на Sport Reality Online Shop е тоа што имаме обувки и за најмалите, за бебиња, за момчиња и девојчиња од различни возрасти.

И брендовите многу зборуваат за квалитетот на обувките. Nike, Adidas, Champion, New Balance, Ellesse и Umbro се само дел од светската листа на познати брендови чија понуда на гардероба и обувки ги имаме во нашата понуда. Доколку имате потреба од обувки за фудбал, кошарка, тренинг, трчање, планина или било која друга активност се тоа можете да го пронајдете online во Sport Reality.