Пребарај ја страната
Нарачај online и заштеди
ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ - при достава и со платежна картичка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 2990 ден.

Обувки

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Намена
Прикажи повеќе
Брендови
Прикажи повеќе
Возраст
Големина
Прикажи повеќе
Цена
maski
unisex
vozrasni
560 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FD6454-003
4.311 MKD
Заштеда 10%
4.790 MKD
Големина
7.5
8
8.5
9
9.5
10
11
12
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
3.951 MKD
Заштеда 10%
4.390 MKD
Големина
8.5
9
9.5
10
10.5
11.5
13
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FD6454-002
4.311 MKD
Заштеда 10%
4.790 MKD
Големина
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
12
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
3.135 MKD
Заштеда 15%
3.688 MKD
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DX3666-102
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
6.741 MKD
Заштеда 10%
7.490 MKD
Големина
8
8.5
9
9.5
10
11
12
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики LTF241M103-92
2.274 MKD
Заштеда 40%
3.790 MKD
Големина
41
42
43
44
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики LTF241M129-62
2.373 MKD
Заштеда 30%
3.390 MKD
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 395018-05
3.951 MKD
Заштеда 10%
4.390 MKD
Големина
41
42
43
44
45
42.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики LTF241M122-01
2.034 MKD
Заштеда 40%
3.390 MKD
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 395018-01
3.951 MKD
Заштеда 10%
4.390 MKD
Големина
41
42
43
44
45
46
42.5
44.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики LTF241M110-01
2.163 MKD
Заштеда 30%
3.090 MKD
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики LTF241M128-01
1.854 MKD
Заштеда 40%
3.090 MKD
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 1041A448-102
3.987 MKD
Заштеда 15%
4.690 MKD
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
2.880 MKD
Заштеда 15%
3.388 MKD
Големина
7
7-
8-
9
10
10-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 183070-BBK
5.490 MKD
Големина
42
43
42.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики LTF241M112-1X
1.854 MKD
Заштеда 40%
3.090 MKD
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
3.390 MKD
Заштеда 15%
3.988 MKD
Големина
7
8
8-
9
9-
10-
11
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DD9535-009
4.671 MKD
Заштеда 10%
5.190 MKD
Големина
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
12
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики LTF241M110-28
1.854 MKD
Заштеда 40%
3.090 MKD
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики LTF241M122-10
2.034 MKD
Заштеда 40%
3.390 MKD
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики LTF241M103-62
2.274 MKD
Заштеда 40%
3.790 MKD
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 1071A086-104
3.477 MKD
Заштеда 15%
4.090 MKD
Големина
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 1072A088-001
3.477 MKD
Заштеда 15%
4.090 MKD
Големина
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 232345-BKW
4.941 MKD
Заштеда 10%
5.490 MKD
Големина
40
41
42
43
44
45
46
42.5
Pročitajte

Секој од нас, кога оди на шопинг, оди со некоја одредена цел и на ум ги има парчињата кои сака да ги купи, облека, обувки, додатоци или опрема која во моментот му е потребна. Тоа можеби не се однесува секогаш на купување стандардна облека и обувки, но секако е случај, кога се работи за машки спортски обувки, женски спортски обувки, детски спортски обувки и спортска гардероба. Правата дестинација за сите љубители на оригиналниот спортски стил е Sport Reality Online Shop.

Големата понуда, во која и покрај обувки, може да се пронајде и спортска облека и спортска опрема, ја прават и патиките наменети за спортисти кои се професионалци или аматери, кои се занимаваат со различни спортски дисциплини. Исто така, може да се пронајдат и повеќе видови lifestyle модели. Освен патики може да пронајдете и голем број на единствени и квалитетни кондури, чизми, копачки, апостолки и папучи. Со овој избор, секогаш ќе бидете спремни за сезоната која доаѓа.

Уште една предност на Sport Reality Online Shop е тоа што имаме обувки и за најмалите, за бебиња, за момчиња и девојчиња од различни возрасти.

И брендовите многу зборуваат за квалитетот на обувките. Nike, Adidas, Champion, New Balance, Ellesse и Umbro се само дел од светската листа на познати брендови чија понуда на гардероба и обувки ги имаме во нашата понуда. Доколку имате потреба од обувки за фудбал, кошарка, тренинг, трчање, планина или било која друга активност се тоа можете да го пронајдете online во Sport Reality.