Пребарај ја страната
Нарачај online и заштеди
ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ - при достава и со платежна картичка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 2990 ден.
Benefits Home

Брза достава

Benefits Home

Бесплатна достава за нарачки над 2990 ден.

Benefits Home

Сигурно купување

Sačuvano u omiljne
Патики GZ0150
adidas GRAND COURT се женски патики со ретро стил од тениските терени. Тие беа инспирир...
3.212 MKD
Заштеда 30%
4.588 MKD
Sačuvano u omiljne
Патики KRF233F103-82
Prosecna ocena:
glas
5
glasa
5
1.545 MKD
Заштеда 50%
3.090 MKD
денови часови минути секунди
Sačuvano u omiljne
Дуксер LNA233M610-62
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
1.636 MKD
Заштеда 60%
4.090 MKD
Sačuvano u omiljne
Патики SLF241M104-01
Prosecna ocena:
glas
2
glasa
2
2.634 MKD
Заштеда 40%
4.390 MKD
Sačuvano u omiljne
Дуксер LTP193212-02
Lotto FRANCESCA е горен дел тренерка која е совршена за лежерни дружби по напорен ден и...
1.545 MKD
Заштеда 50%
3.090 MKD
Sačuvano u omiljne
Патики SLF241F104-10
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
2.345 MKD
Заштеда 50%
4.690 MKD

Blog

17.
May
2024
Новости
Вистинско време е да ја освежите вашата гардероба со нови атрактивни, а пред се удобни парчиња од новата Sport Reality колекција и да се подготвите за пролетна рекреација.
04.
Mar
2024
Новости
Дали знаете дека името ASICS всушност доаѓа од латинската кратенка "anima sana in corpore sano" што значи во здраво тело здрав ум?
09.
Dec
2022
Новости
Sport Reality ја отвора својата 14-та продавница во Македонија!
07.
Jul
2022
Новости
Under Armour е препознатлив бренд за опрема за тренинг, кој својата понуда ја базира на квалитетни и атрактивни модели за сите типови на спортски активности.
07.
Jul
2022
Новости
Конечно дојде убавото време кое сите долго го чекавме. Веќе ја спакувавме слоевитата облека и сега уживаме во лесните летни комбинации.