Пребарај ја страната
Нарачај online и заштеди
ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ - при достава и со платежна картичка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 2990 ден.

Патики

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Намена
Прикажи повеќе
Брендови
Прикажи повеќе
Возраст
Големина
Прикажи повеќе
Цена
zenski
unisex
vozrasni
241 производи
Sačuvano u omiljne
3.088 MKD
Големина
7-
8
8-
9
9-
10
10-
11
12
Sačuvano u omiljne
3.688 MKD
Големина
4
4-
5
5-
6
6-
Sačuvano u omiljne
3.088 MKD
Големина
7-
8
8-
9
9-
10
10-
11
12
Sačuvano u omiljne
Патики 3023949-601
4.590 MKD
Големина
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
Sačuvano u omiljne
Патики 3023949-003
4.590 MKD
Големина
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
13
Sačuvano u omiljne
Патики DH9523-600
Nike Waffle Debut се женски lifestyle патики со култен дизајн и модерен пресврт. Овие р...
4.790 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Патики DM0113-002
Nike Court Vision Alta Leather се женски патики за кошарка, редизајнирани за дами. Урба...
5.490 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
Sačuvano u omiljne
Патики DQ9321-100
Nike Court Vision Low се женски патики чиј дизајн е инспириран од изгледот на старите у...
5.090 MKD
Големина
5.5
6
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Патики DD9285-010
Nike Air Max Bella 5 женските патики за тренинг ја комбинираат функционалноста и убавин...
5.790 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
Sačuvano u omiljne
Патики DH9523-100
Nike Waffle Debut се женски lifestyle патики со култен дизајн и модерен пресврт. Овие р...
4.790 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
Sačuvano u omiljne
Патики DA1351-656
Nike City Rep TR се издржливи и флексибилни женски патики за тренинг. Горниот дел на па...
4.490 MKD
Големина
6.5
7
7.5
8
8.5