Пребарај ја страната
Нарачај online и заштеди
ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ - при достава и со платежна картичка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 2990 ден.

Патики

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Намена
Прикажи повеќе
Брендови
Прикажи повеќе
Возраст
Големина
Прикажи повеќе
Цена
zenski
unisex
vozrasni
183 производи
Sačuvano u omiljne
2.710 MKD
Заштеда 20%
3.388 MKD
Големина
4
4-
5
5-
6
6-
7
Sačuvano u omiljne
Патики DA1189-146
3.112 MKD
Заштеда 20%
3.890 MKD
Големина
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
12
Sačuvano u omiljne
Prosecna ocena:
glasa
6
glasa
6
5.857 MKD
Заштеда 15%
6.890 MKD
Големина
7
Sačuvano u omiljne
Патики 1202A118-118
3.752 MKD
Заштеда 20%
4.690 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Патики 1202A400-101
3.992 MKD
Заштеда 20%
4.990 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8.5
Sačuvano u omiljne
Патики 1012B421-100
3.681 MKD
Заштеда 10%
4.090 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Патики 1012B421-002
3.681 MKD
Заштеда 10%
4.090 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
5.031 MKD
Заштеда 10%
5.590 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Патики 149669-BKPK
3.647 MKD
Заштеда 15%
4.290 MKD
Големина
37
37.5
38
38.5
39
39.5
40
Sačuvano u omiljne
Патики 1192A212-100
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
4.497 MKD
Заштеда 15%
5.290 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8.5
Sačuvano u omiljne
Патики 149991-WBK
Prosecna ocena:
glasa
2
glasa
2
3.861 MKD
Заштеда 10%
4.290 MKD
Големина
37
37,5
38
38,5
39
39,5
40
Sačuvano u omiljne
Патики 117209-BBK
3.591 MKD
Заштеда 10%
3.990 MKD
Големина
36,5
37
37,5
38
38,5
39
39,5
40
41
Sačuvano u omiljne
Патики 117209-OFWT
3.392 MKD
Заштеда 15%
3.990 MKD
Големина
37
37,5
38
38,5
39
39,5
40
Sačuvano u omiljne
2.652 MKD
Заштеда 30%
3.788 MKD
Големина
4
4-
5
5-
6
6-
7
Sačuvano u omiljne
Патики 177094-BBK
4.761 MKD
Заштеда 10%
5.290 MKD
Големина
37
37,5
38
38,5
39
39,5
40
Sačuvano u omiljne
Патики 12615-BBK
3.591 MKD
Заштеда 10%
3.990 MKD
Големина
36
36,5
37
37,5
38
38,5
39
39,5
40
41
Sačuvano u omiljne
Патики 149991-BBK
3.647 MKD
Заштеда 15%
4.290 MKD
Големина
36
36,5
37
37,5
38
38,5
39
39,5
40
41
Sačuvano u omiljne
Патики 155593-WNPK
4.497 MKD
Заштеда 15%
5.290 MKD
Големина
37
37,5
38
38,5
39
39,5
40
Sačuvano u omiljne
Патики DC3729-103
3.672 MKD
Заштеда 20%
4.590 MKD
Големина
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Патики STF231W029-05
2.045 MKD
Заштеда 50%
4.090 MKD
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
3.220 MKD
Заштеда 15%
3.788 MKD
Големина
7-
8
8-
9
9-
10
Sačuvano u omiljne
Патики STF231W029-06
2.045 MKD
Заштеда 50%
4.090 MKD
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
Патики 385849-05
3.477 MKD
Заштеда 15%
4.090 MKD
Големина
37
37.5
38
38.5
39
40
Sačuvano u omiljne
Патики 374740-01
4.490 MKD
Големина
37
37.5
38
38.5
39
40