Пребарај ја страната
Нарачај online и заштеди
ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ - при достава и со платежна картичка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 2990 ден.

Обувки

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Намена
Брендови
Прикажи повеќе
Возраст
Големина
Прикажи повеќе
Цена
zenski
vozrasni
41
42
41-42
120 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики LTF241F105-92
Prosecna ocena:
glasa
2
glasa
2
2.472 MKD
Заштеда 20%
3.090 MKD
Големина
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 117385-BBK
3.591 MKD
Заштеда 10%
3.990 MKD
Големина
36.5
37
37.5
38
38.5
39
39.5
40
41
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики KRF241F110-10
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
2.093 MKD
Заштеда 30%
2.990 MKD
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики LTF241F103-85
2.373 MKD
Заштеда 30%
3.390 MKD
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 1072A088-105
3.272 MKD
Заштеда 20%
4.090 MKD
Големина
5.5
6
8
8.5
9
9.5
10
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики LTF241F107-01
2.373 MKD
Заштеда 30%
3.390 MKD
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 1072A088-001
3.272 MKD
Заштеда 20%
4.090 MKD
Големина
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики KRF241F110-1X
1.794 MKD
Заштеда 40%
2.990 MKD
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики LTF241F100-10
2.034 MKD
Заштеда 40%
3.390 MKD
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики SLF241F104-92
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
2.814 MKD
Заштеда 40%
4.690 MKD
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 177094-WHT
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
4.941 MKD
Заштеда 10%
5.490 MKD
Големина
36
37
38
39
39.5
40
41
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики SLF241F102-92
2.634 MKD
Заштеда 40%
4.390 MKD
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики SLF241F104-10
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
2.345 MKD
Заштеда 50%
4.690 MKD
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 73690-PNK
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
3.703 MKD
Заштеда 30%
5.290 MKD
Големина
36
36.5
37
37.5
38
38.5
39
39.5
40
41
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 73691-PEW
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
3.992 MKD
Заштеда 20%
4.990 MKD
Големина
36
36.5
37
37.5
38
38.5
39
39.5
40
41
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики LTF241F108-82
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
2.472 MKD
Заштеда 20%
3.090 MKD
Големина
36
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 177288-WHT
Prosecna ocena:
glasa
2
glasa
2
3.951 MKD
Заштеда 10%
4.390 MKD
Големина
38
38.5
39
39.5
40
41
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 12615W-BKW
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
3.141 MKD
Заштеда 10%
3.490 MKD
Големина
36.5
37
37.5
39
39.5
41
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 12615-WTRG
3.512 MKD
Заштеда 20%
4.390 MKD
Големина
36
36.5
37
37.5
38
38.5
39
39.5
40
41
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики STF241W022-84
2.345 MKD
Заштеда 50%
4.690 MKD
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики KRF241F109-01
Prosecna ocena:
glasa
2
glasa
2
1.953 MKD
Заштеда 30%
2.790 MKD
Големина
36
37
38
39
41
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики STW418705-02
2.634 MKD
Заштеда 40%
4.390 MKD
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики KRF241F111-11
1.545 MKD
Заштеда 50%
3.090 MKD
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики KRF241F109-10
Prosecna ocena:
glasa
2
glasa
2
1.953 MKD
Заштеда 30%
2.790 MKD
Големина
36
37
38
39
40
41
Pročitajte

Секој од нас, кога оди на шопинг, оди со некоја одредена цел и на ум ги има парчињата кои сака да ги купи, облека, обувки, додатоци или опрема која во моментот му е потребна. Тоа можеби не се однесува секогаш на купување стандардна облека и обувки, но секако е случај, кога се работи за машки спортски обувки, женски спортски обувки, детски спортски обувки и спортска гардероба. Правата дестинација за сите љубители на оригиналниот спортски стил е Sport Reality Online Shop.

Големата понуда, во која и покрај обувки, може да се пронајде и спортска облека и спортска опрема, ја прават и патиките наменети за спортисти кои се професионалци или аматери, кои се занимаваат со различни спортски дисциплини. Исто така, може да се пронајдат и повеќе видови lifestyle модели. Освен патики може да пронајдете и голем број на единствени и квалитетни кондури, чизми, копачки, апостолки и папучи. Со овој избор, секогаш ќе бидете спремни за сезоната која доаѓа.

Уште една предност на Sport Reality Online Shop е тоа што имаме обувки и за најмалите, за бебиња, за момчиња и девојчиња од различни возрасти.

И брендовите многу зборуваат за квалитетот на обувките. Nike, Adidas, Champion, New Balance, Ellesse и Umbro се само дел од светската листа на познати брендови чија понуда на гардероба и обувки ги имаме во нашата понуда. Доколку имате потреба од обувки за фудбал, кошарка, тренинг, трчање, планина или било која друга активност се тоа можете да го пронајдете online во Sport Reality.