Пребарај ја страната
Нарачај online и заштеди
ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ - при достава и со платежна картичка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 2990 ден.

Обувки

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Намена
Прикажи повеќе
Брендови
Прикажи повеќе
Возраст
Големина
Прикажи повеќе
Цена
deca-momcinja
tinejdzeri
119 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DV4355-700
2.792 MKD
Заштеда 20%
3.490 MKD
Големина
3Y
3.5Y
4Y
4.5Y
5Y
5.5Y
6Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DV4352-700
2.792 MKD
Заштеда 20%
3.490 MKD
Големина
3Y
3.5Y
4Y
4.5Y
5Y
5.5Y
6Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 100074566
2.061 MKD
Заштеда 10%
2.290 MKD
Големина
1.5
2.5
3
4
4.5
5.5
6
12.5
13.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
2.239 MKD
Заштеда 10%
2.488 MKD
Големина
4
4-
5
5-
6
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики LTF241B110-01
Prosecna ocena:
glasa
2
glasa
2
1.743 MKD
Заштеда 30%
2.490 MKD
Големина
36
37
38
39
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики LTF241B116-01
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
1.614 MKD
Заштеда 40%
2.690 MKD
Големина
33
34
35
36
38
37
39
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики LTF241B104-01
1.743 MKD
Заштеда 30%
2.490 MKD
Големина
36
37
38
39
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
2.239 MKD
Заштеда 10%
2.488 MKD
Големина
3-
4
4-
5
5-
6
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики UMF241B107-10
1.494 MKD
Заштеда 40%
2.490 MKD
Големина
33
34
35
36
37
38
39
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики UMF241B113-Z3
1.494 MKD
Заштеда 40%
2.490 MKD
Големина
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики UMF241B111-04
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
1.494 MKD
Заштеда 40%
2.490 MKD
Големина
31
32
33
34
35
36
37
38
39
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики UMF241B118-01
1.494 MKD
Заштеда 40%
2.490 MKD
Големина
35
36
37
38
39
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики UMF241B119-04
1.494 MKD
Заштеда 40%
2.490 MKD
Големина
31
32
33
34
35
36
37
38
39
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики UMF241B107-01
1.494 MKD
Заштеда 40%
2.490 MKD
Големина
34
35
36
37
38
39
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики UMF241B112-1X
1.494 MKD
Заштеда 40%
2.490 MKD
Големина
35
36
37
38
39
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики UMF241B111-02
1.494 MKD
Заштеда 40%
2.490 MKD
Големина
33
34
35
36
37
38
39
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики UMF241B113-Z2
1.494 MKD
Заштеда 40%
2.490 MKD
Големина
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики LTF241B115-01
1.614 MKD
Заштеда 40%
2.690 MKD
Големина
34
35
36
38
37
39
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
2.149 MKD
Заштеда 10%
2.388 MKD
Големина
11K
11-K
12-K
13-K
1
2
2-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики DJ6038-002
3.141 MKD
Заштеда 10%
3.490 MKD
Големина
4.5Y
5Y
5.5Y
6Y
6.5Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DJ5956-600
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
2.712 MKD
Заштеда 20%
3.390 MKD
Големина
3.5Y
4Y
4.5Y
5Y
5.5Y
6Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Prosecna ocena:
glasa
2
glasa
2
2.509 MKD
Заштеда 10%
2.788 MKD
Големина
3-
4
4-
5
5-
6
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
2.239 MKD
Заштеда 10%
2.488 MKD
Големина
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DJ5955-600
2.792 MKD
Заштеда 20%
3.490 MKD
Големина
3.5Y
4Y
4.5Y
5Y
5.5Y
6Y
3Y
Pročitajte

Секој од нас, кога оди на шопинг, оди со некоја одредена цел и на ум ги има парчињата кои сака да ги купи, облека, обувки, додатоци или опрема која во моментот му е потребна. Тоа можеби не се однесува секогаш на купување стандардна облека и обувки, но секако е случај, кога се работи за машки спортски обувки, женски спортски обувки, детски спортски обувки и спортска гардероба. Правата дестинација за сите љубители на оригиналниот спортски стил е Sport Reality Online Shop.

Големата понуда, во која и покрај обувки, може да се пронајде и спортска облека и спортска опрема, ја прават и патиките наменети за спортисти кои се професионалци или аматери, кои се занимаваат со различни спортски дисциплини. Исто така, може да се пронајдат и повеќе видови lifestyle модели. Освен патики може да пронајдете и голем број на единствени и квалитетни кондури, чизми, копачки, апостолки и папучи. Со овој избор, секогаш ќе бидете спремни за сезоната која доаѓа.

Уште една предност на Sport Reality Online Shop е тоа што имаме обувки и за најмалите, за бебиња, за момчиња и девојчиња од различни возрасти.

И брендовите многу зборуваат за квалитетот на обувките. Nike, Adidas, Champion, New Balance, Ellesse и Umbro се само дел од светската листа на познати брендови чија понуда на гардероба и обувки ги имаме во нашата понуда. Доколку имате потреба од обувки за фудбал, кошарка, тренинг, трчање, планина или било која друга активност се тоа можете да го пронајдете online во Sport Reality.