Пребарај ја страната
Нарачај online и заштеди
ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ - при достава и со платежна картичка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 2990 ден.

Патики

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Намена
Прикажи повеќе
Брендови
Прикажи повеќе
Возраст
Големина
Прикажи повеќе
Цена
zenski
unisex
vozrasni
215 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FD6476-007
4.311 MKD
Заштеда 10%
4.790 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
2.712 MKD
Заштеда 20%
3.390 MKD
Големина
10
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 1202A024-100
3.968 MKD
Заштеда 25%
5.290 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
5.272 MKD
Заштеда 20%
6.590 MKD
Големина
5
5.5
6.5
7
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
3.432 MKD
Заштеда 20%
4.290 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
3.432 MKD
Заштеда 20%
4.290 MKD
Големина
8.5
9
9.5
10
10.5
11.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
6.741 MKD
Заштеда 10%
7.490 MKD
Големина
8.5
9
9.5
10
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
5.032 MKD
Заштеда 20%
6.290 MKD
Големина
8
8.5
9.5
10
11
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
6.741 MKD
Заштеда 10%
7.490 MKD
Големина
8
8.5
9
9.5
10
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
2.625 MKD
Заштеда 15%
3.088 MKD
Големина
5-
6
6-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
3.861 MKD
Заштеда 10%
4.290 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики DH3158-109
4.941 MKD
Заштеда 10%
5.490 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 177092-WCRL
4.941 MKD
Заштеда 10%
5.490 MKD
Големина
36
37
38
38.5
39
40
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
2.470 MKD
Заштеда 20%
3.088 MKD
Големина
6-
8-
9
9-
10
11
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики LTF241F105-92
Prosecna ocena:
glasa
2
glasa
2
2.472 MKD
Заштеда 20%
3.090 MKD
Големина
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DZ5394-100
5.262 MKD
Заштеда 15%
6.190 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
3.512 MKD
Заштеда 20%
4.390 MKD
Големина
8.5
9
9.5
10
10.5
11.5
13
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 117385-BBK
3.591 MKD
Заштеда 10%
3.990 MKD
Големина
36.5
37
37.5
38
38.5
39
39.5
40
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 1072A093-102
3.752 MKD
Заштеда 20%
4.690 MKD
Големина
5.5
6
6.5
8
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики LTF241F101-1X
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
2.373 MKD
Заштеда 30%
3.390 MKD
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики LTF241F103-01
2.373 MKD
Заштеда 30%
3.390 MKD
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Патики DM0113-005
4.952 MKD
Заштеда 20%
6.190 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики KRF241F110-10
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
2.093 MKD
Заштеда 30%
2.990 MKD
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики LTF241F103-85
2.373 MKD
Заштеда 30%
3.390 MKD
Големина
36
37
38
39
40
41