Пребарај ја страната
Нарачај online и заштеди
ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ - при достава и со платежна картичка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 2990 ден.
07.07.2022.

ВИ ЈА ПРЕТСТАВУВАМЕ НАЈНОВАТА UNDER ARMOUR КОЛЕКЦИЈА

Дали имате омилен бренд? Кој бренд на облека и обувки го носите во секоја прилика, без разлика дали станува збор за спортски или lifestyle модели? Доколку не сте одлучни, ние ќе ви помогнеме. Ова е брендот што ќе ве воодушеви.

UNDER ARMOUR МАИЦИ ЗА МАЖИ И ЖЕНИ

Under Armour е препознатлив бренд за опрема за тренинг, кој својата понуда ја базира на квалитетни и атрактивни модели за сите типови на спортски активности. Дизајнот и составот на материјалите овозможува удобност, а впечатливото лого ги прави подопадливи секојдневните lifestyle комбинации. Во нив неможе да останете незабележани. За дополнително да се истакнете ова лето, вашите омилени комбинации комбинирајте ги со Under Armour модели. Покрај неутралните бои, брендот ви нуди и разиграни летни маички за мажи и жени кои нема да ве остават рамнодушни. Ви предлагаме да ја погледнете понудата во продавниците на Sport Reality или во нашиот online shop.

UNDER ARMOUR ПАТИКИ ЗА СЕКОЈ ДЕН

Патиките Under Armour се синоним за удобност.

Доколку одлучите да одите во теретана и имате тренинг со овој бренд на патики – нема да згрешите. Создадени со посебно внимание на удобноста и стабилноста, тие се сигурен избор за оние кои функционалноста им е приоритет. Иако се засновани на технологии, моделите се со класичен дизајн, па затоа одговараат на повеќе комбинации. Under Armour моделите се изработени од прозрачни материјали и лесна структура, прилагодени се за секојдневни варијатни и одлично се комбинираат со фармерки, шорцеви, здолништа и фустани. Денешната мода овозможува да се комбинира спортскиот со елегантниот стил, затоа создадете свој стил кој секој ќе го забележи. Нашата понуда од атрактивни Under Armour модели за мажи и жени може да ја најдете во продавниците на Sport Reality или во нашиот online shop.

ЗОШТО UNDER ARMOUR?

Доколку вашиот приоритет при изборот на спортска опрема е удобноста, едноставноста и атрактивноста, Under Armour е вистинскиот избор. Комбинациите кои ќе ги направите за вашите секојдневни активности, може да ги практикувате и за вашиот тренинг. Комбинациите може да ги комплетирате со Under Armour ранци и капи. Доколку сте љубители на шорцеви, тренерки, маици и патики овој бренд ќе ги исполни вашите очекувања. Следен чекор е да ја изберете продавницата во која секогаш ќе го најдете тоа што ви е потребно, без размислување за односот цена-квалитет, затоа што квалитетот е најважен кога пазарувате, а тоа ви го овозможува Under Armour.

Погледнете ја новата Under Armour колекција во продавниците на Sport Reality или online.

 

Тимот на Sport Reality