Пребарај ја страната
Нарачај online и заштеди
ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ - при достава и со платежна картичка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 2990 ден.
09.12.2022.

Успешната приказна на Sport Reality продолжува во Штип City Mall!

Sport Reality ја отвора својата 14-та продавница во Македонија!

Од сабота, 10 декември во Штип City Mall ќе биде присутен познатиот ланец на спортска опрема, Sport Reality, кој во својот асортиман ги нуди најпознатите спортски брендови по пристапни цени.

По повод отворањето, од 10.12 (сабота) до 15.12 (четврток) купувачите ќе имаат супер можност да купуваат со супер попусти од 20% до 60% на целиот асортиман.

Sport Reality нуди широк избор на модерни парчиња, поделени во неколку спортски линии за жени, мажи, тинејџери и деца.

Асортиманот на Sport Reality го сочинуваат голем број на спортски познати брендови како што се: Nike, adidas, Reebok, Converse, Puma, New Balance кои важат за едни од најдобрите светски брендови.

Исто така во понудата може да се најдат и следните брендови: Lotto, Sergio Tacchini, Kronos, Umbro, Cocomo, Slazenger, Lonsdale и многу други брендови кои ќе станат дел од вашето секојдневие.

Најдобрата понуда на спортска облека, обувки и опрема по супер ниски цени, од сега чека на вас во Штип Сити Мол, на првиот кат.

*попустите важат за членовите на Sport&Bonus програмата за лојалност