Пребарај ја страната
Нарачај online и заштеди
ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ - при достава и со платежна картичка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 2990 ден.

Пристигна нова детска колекција која носи освежување. Нови бои, кроеви и модели на патики, дуксери, маици, фустани, тренерки, ранци и се што ви треба на едно место.

БИДЕТЕ COOL СО SKECHERS!

Разубавете ги чекорите на вашите малечки со детски патики Skechers! Шарени бои и дизајни, добро позната удобност и квалитет, моделите Skechers се совршен избор за вашите деца.

Ако вашите малечки сакаат забавни бои, Light Skechers моделите кои светат ќе предизвикаат насмевка на нивните лица и ќе им ги направат деновите позабавни.