Пребарај ја страната
Нарачај online и заштеди
ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ - при достава и со платежна картичка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 2990 ден.
10.01.2023.

SPORT REALITY КОНЕЧНО ВО КИЧЕВО!

Четврток, 12 декември во Кичево, Sport Reality ја отвора својата 16-та продавница во Македонија.

Sport Reality е познат ланец на спортска опрема, во кој може да ги најдете најпознатите спортски брендови по пристапни цени.

По повод отворањето од 12.01 (четврток) до 25.01 (среда) ќе можете да ги купите Вашите омилени модели со попуст до 70%.

За првите 20 купувачи кои ќе направат сметка над 1.990 денари гратис брендиран ранец!

Асортиманот на Sport Reality го сочинуваат голем број на спортски познати брендови како што се: Nike, adidas, Reebok, Converse, Puma, New Balance кои важат за едни од најдобрите светски брендови за мажи, жени, тинејџери и деца.

Во понудата може да ги најдете и брендовите: Lotto, Sergio Tacchini, Kronos, Umbro, Cocomo, Slazenger, Wintro, Lonsdale и многу други брендови кои ќе станат дел од вашето секојдневие.

Ве очекуваме во Кичево, позади бензинската Окта (Пуцко петрол), со најдобрата понуда на обувки и опрема по супер ниски цени.