Пребарај ја страната
Нарачај online и заштеди
ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ - при достава и со платежна картичка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 2990 ден.

Патики

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Прикажи повеќе
Намена
Прикажи повеќе
Брендови
Прикажи повеќе
Возраст
Големина
Прикажи повеќе
Цена
1 - 2.999 MKD
536 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
2.712 MKD
Заштеда 20%
3.390 MKD
Големина
10
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
2.952 MKD
Заштеда 20%
3.690 MKD
Големина
4.5
5.5
6
6.5
7
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 100074568
1.752 MKD
Заштеда 20%
2.190 MKD
Големина
1.5
10.5
11.5
12
12.5
13.5
2.5
3
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:7
Патики DV5457-005
2.967 MKD
Заштеда 15%
3.490 MKD
Големина
12.5C
13C
1Y
1.5Y
2Y
2.5Y
3Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 100075233
1.832 MKD
Заштеда 20%
2.290 MKD
Големина
2.5
3
4
4.5
5.5
6
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
2.950 MKD
Заштеда 20%
3.688 MKD
Големина
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DV4355-700
2.792 MKD
Заштеда 20%
3.490 MKD
Големина
3Y
3.5Y
4Y
4.5Y
5Y
5.5Y
6Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 100074830
2.712 MKD
Заштеда 20%
3.390 MKD
Големина
8.5
9
9.5
10
10.5
11.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 100074566
1.947 MKD
Заштеда 15%
2.290 MKD
Големина
1.5
2.5
4
4.5
5.5
6
13.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.590 MKD
Заштеда 20%
1.988 MKD
Големина
6K
7K
7-K
8-K
9-K
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 100075228
1.522 MKD
Заштеда 15%
1.790 MKD
Големина
6
7
7.5
8.5
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Патики DV5458-500
2.781 MKD
Заштеда 10%
3.090 MKD
Големина
5C
6C
7C
8C
9C
10C
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
2.115 MKD
Заштеда 15%
2.488 MKD
Големина
4
5-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
2.625 MKD
Заштеда 15%
3.088 MKD
Големина
5-
6
6-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 100074832
2.712 MKD
Заштеда 20%
3.390 MKD
Големина
8.5
9
9.5
10
10.5
11.5
12.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
2.470 MKD
Заштеда 20%
3.088 MKD
Големина
3
3-
4
4-
5
5-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
2.370 MKD
Заштеда 15%
2.788 MKD
Големина
4
4-
5
6
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
2.370 MKD
Заштеда 15%
2.788 MKD
Големина
4
4-
6
6-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
2.470 MKD
Заштеда 20%
3.088 MKD
Големина
3
3-
4
4-
5
5-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 100075216
1.432 MKD
Заштеда 20%
1.790 MKD
Големина
5
6
7
7.5
8.5
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
2.470 MKD
Заштеда 20%
3.088 MKD
Големина
6-
8-
9
9-
10
11
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
2.470 MKD
Заштеда 20%
3.088 MKD
Големина
13-K
2-
3
3-
4
4-
5
5-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 100075227
1.611 MKD
Заштеда 10%
1.790 MKD
Големина
6
7
7.5
8.5
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 100074569
1.862 MKD
Заштеда 15%
2.190 MKD
Големина
1.5
2.5
3
12
12.5
13.5