Пребарај ја страната
Нарачај online и заштеди
ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ - при достава и со платежна картичка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 2990 ден.

Обувки

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Намена
Прикажи повеќе
Брендови
Прикажи повеќе
Возраст
Големина
Прикажи повеќе
Цена
maski
unisex
vozrasni
449 производи
Sačuvano u omiljne
Патики SLF233M205-01
2.495 MKD
Заштеда 50%
4.990 MKD
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
Патики SLF233M206-01
2.645 MKD
Заштеда 50%
5.290 MKD
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
2.795 MKD
Заштеда 15%
3.288 MKD
Големина
7-
8
8-
9
9-
10-
Sačuvano u omiljne
Патики SLF233M205-10
2.495 MKD
Заштеда 50%
4.990 MKD
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
Патики SLF233M206-62
2.645 MKD
Заштеда 50%
5.290 MKD
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
3.319 MKD
Заштеда 10%
3.688 MKD
Големина
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики KRF213M103-01
2.163 MKD
Заштеда 30%
3.090 MKD
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
Патики DN3577-001
5.262 MKD
Заштеда 15%
6.190 MKD
Големина
8
8.5
9
9.5
10
11
12
Sačuvano u omiljne
Патики DJ5962-600
4.790 MKD
Големина
8
8.5
9
9.5
10
11
12
Sačuvano u omiljne
Патики KRF233M107-01
3.090 MKD
Големина
40
41
42
43
44
45
46
47
Sačuvano u omiljne
6.590 MKD
Големина
8
8.5
9
9.5
10
11
Sačuvano u omiljne
Патики 183120-BBK
3.817 MKD
Заштеда 15%
4.490 MKD
Големина
40
41
42
42.5
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
Патики DR2695-002
4.671 MKD
Заштеда 10%
5.190 MKD
Големина
8
8.5
9
9.5
10
11
12
Sačuvano u omiljne
Патики 376961-08
3.732 MKD
Заштеда 15%
4.390 MKD
Големина
40
41
42
43
44
45
46
42.5
Sačuvano u omiljne
Патики 382884-07
5.490 MKD
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
Патики DR2695-003
4.412 MKD
Заштеда 15%
5.190 MKD
Големина
8
8.5
9
9.5
10
11
12
Sačuvano u omiljne
Патики UMF231M104-3Y
2.232 MKD
Заштеда 20%
2.790 MKD
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
Патики LTF233M107-01
3.032 MKD
Заштеда 20%
3.790 MKD
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
Патики 392290-03
4.090 MKD
Големина
40
40,5
41
42
42,5
43
44
44,5
45
46
48,5
Sačuvano u omiljne
Патики DM9537-001
6.741 MKD
Заштеда 10%
7.490 MKD
Големина
8
8.5
9
9.5
10
11
12
Sačuvano u omiljne
Патики DM0829-011
5.890 MKD
Големина
8.5
9.5
10
11
12
Sačuvano u omiljne
Патики 392290-02
4.090 MKD
Големина
40
40,5
41
42
42,5
43
44
44,5
45
46
48,5
Sačuvano u omiljne
Патики 392290-04
4.090 MKD
Големина
40
40,5
41
42
42,5
43
44
44,5
45
46
47
Sačuvano u omiljne
Патики LTF233M106-62
3.032 MKD
Заштеда 20%
3.790 MKD
Големина
41
42
43
44
45
46
Pročitajte

Секој од нас, кога оди на шопинг, оди со некоја одредена цел и на ум ги има парчињата кои сака да ги купи, облека, обувки, додатоци или опрема која во моментот му е потребна. Тоа можеби не се однесува секогаш на купување стандардна облека и обувки, но секако е случај, кога се работи за машки спортски обувки, женски спортски обувки, детски спортски обувки и спортска гардероба. Правата дестинација за сите љубители на оригиналниот спортски стил е Sport Reality Online Shop.

Големата понуда, во која и покрај обувки, може да се пронајде и спортска облека и спортска опрема, ја прават и патиките наменети за спортисти кои се професионалци или аматери, кои се занимаваат со различни спортски дисциплини. Исто така, може да се пронајдат и повеќе видови lifestyle модели. Освен патики може да пронајдете и голем број на единствени и квалитетни кондури, чизми, копачки, апостолки и папучи. Со овој избор, секогаш ќе бидете спремни за сезоната која доаѓа.

Уште една предност на Sport Reality Online Shop е тоа што имаме обувки и за најмалите, за бебиња, за момчиња и девојчиња од различни возрасти.

И брендовите многу зборуваат за квалитетот на обувките. Nike, Adidas, Champion, New Balance, Ellesse и Umbro се само дел од светската листа на познати брендови чија понуда на гардероба и обувки ги имаме во нашата понуда. Доколку имате потреба од обувки за фудбал, кошарка, тренинг, трчање, планина или било која друга активност се тоа можете да го пронајдете online во Sport Reality.