Пребарај ја страната
Нарачај online и заштеди
ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ - при достава и со платежна картичка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 2990 ден.

Обувки

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Намена
Прикажи повеќе
Брендови
Прикажи повеќе
Возраст
Големина
Прикажи повеќе
Цена
maski
unisex
vozrasni
Outlet
441 производи
Sačuvano u omiljne
Патики DM0829-009
5.092 MKD
Заштеда 15%
5.990 MKD
Големина
8
8.5
9
9.5
10
Sačuvano u omiljne
Патики DA1189-146
3.112 MKD
Заштеда 20%
3.890 MKD
Големина
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
12
Sačuvano u omiljne
3.319 MKD
Заштеда 10%
3.688 MKD
Големина
7-
8
8-
9
9-
10
10-
11
Sačuvano u omiljne
4.232 MKD
Заштеда 20%
5.290 MKD
Големина
8
8.5
9
9.5
10
Sačuvano u omiljne
4.232 MKD
Заштеда 20%
5.290 MKD
Големина
8
8.5
9
9.5
10
11
Sačuvano u omiljne
Патики 384855-10
3.512 MKD
Заштеда 20%
4.390 MKD
Големина
41
42
43
44
45
46
42.5
44.5
Sačuvano u omiljne
Патики 1011B485-001
3.512 MKD
Заштеда 20%
4.390 MKD
Големина
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
Sačuvano u omiljne
Патики 1011B181-002
3.272 MKD
Заштеда 20%
4.090 MKD
Големина
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
Sačuvano u omiljne
6.367 MKD
Заштеда 15%
7.490 MKD
Големина
8
8.5
9
9.5
10
11
Sačuvano u omiljne
Патики 380810-04
3.272 MKD
Заштеда 20%
4.090 MKD
Големина
41
42
43
44
45
46
42.5
44.5
Sačuvano u omiljne
Патики 1191A328-104
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
3.752 MKD
Заштеда 20%
4.690 MKD
Големина
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
Sačuvano u omiljne
Патики 380810-02
3.272 MKD
Заштеда 20%
4.090 MKD
Големина
40
41
42
43
44
45
46
47
40.5
42.5
44.5
Sačuvano u omiljne
Патики 1011B705-001
4.632 MKD
Заштеда 20%
5.790 MKD
Големина
8
8.5
9
9.5
10
11
Sačuvano u omiljne
Патики 384639-14
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
3.512 MKD
Заштеда 20%
4.390 MKD
Големина
41
43
44
45
42.5
44.5
Sačuvano u omiljne
Патики 1191A212-104
3.752 MKD
Заштеда 20%
4.690 MKD
Големина
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
Sačuvano u omiljne
5.992 MKD
Заштеда 20%
7.490 MKD
Големина
8
8.5
9
9.5
10
11
Sačuvano u omiljne
Патики 371128-01
2.872 MKD
Заштеда 20%
3.590 MKD
Големина
40
41
42
43
44
45
46
47
40.5
42.5
44.5
Sačuvano u omiljne
3.139 MKD
Заштеда 10%
3.488 MKD
Големина
7-
8
8-
9
9-
10
10-
11
Sačuvano u omiljne
3.220 MKD
Заштеда 15%
3.788 MKD
Големина
7-
8
8-
9
9-
10
10-
11
Sačuvano u omiljne
Патики 380810-01
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
3.681 MKD
Заштеда 10%
4.090 MKD
Големина
40
41
42
43
44
45
46
47
40.5
42.5
44.5
Sačuvano u omiljne
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
3.409 MKD
Заштеда 10%
3.788 MKD
Големина
8
8-
9
9-
10
10-
11
Sačuvano u omiljne
Патики 1201A792-002
4.491 MKD
Заштеда 10%
4.990 MKD
Големина
6
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
Sačuvano u omiljne
Патики CW4555-012
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
5.112 MKD
Заштеда 20%
6.390 MKD
Големина
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
Sačuvano u omiljne
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
5.031 MKD
Заштеда 10%
5.590 MKD
Големина
8
8.5
9
9.5
10
11
Pročitajte

Секој од нас, кога оди на шопинг, оди со некоја одредена цел и на ум ги има парчињата кои сака да ги купи, облека, обувки, додатоци или опрема која во моментот му е потребна. Тоа можеби не се однесува секогаш на купување стандардна облека и обувки, но секако е случај, кога се работи за машки спортски обувки, женски спортски обувки, детски спортски обувки и спортска гардероба. Правата дестинација за сите љубители на оригиналниот спортски стил е Sport Reality Online Shop.

Големата понуда, во која и покрај обувки, може да се пронајде и спортска облека и спортска опрема, ја прават и патиките наменети за спортисти кои се професионалци или аматери, кои се занимаваат со различни спортски дисциплини. Исто така, може да се пронајдат и повеќе видови lifestyle модели. Освен патики може да пронајдете и голем број на единствени и квалитетни кондури, чизми, копачки, апостолки и папучи. Со овој избор, секогаш ќе бидете спремни за сезоната која доаѓа.

Уште една предност на Sport Reality Online Shop е тоа што имаме обувки и за најмалите, за бебиња, за момчиња и девојчиња од различни возрасти.

И брендовите многу зборуваат за квалитетот на обувките. Nike, Adidas, Champion, New Balance, Ellesse и Umbro се само дел од светската листа на познати брендови чија понуда на гардероба и обувки ги имаме во нашата понуда. Доколку имате потреба од обувки за фудбал, кошарка, тренинг, трчање, планина или било која друга активност се тоа можете да го пронајдете online во Sport Reality.