Пребарај ја страната
Нарачај online и заштеди
ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ - при достава и со платежна картичка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 2990 ден.

Обувки

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Намена
Прикажи повеќе
Брендови
Прикажи повеќе
Возраст
Големина
Прикажи повеќе
Цена
maski
unisex
vozrasni
46
47
48
46 2/3
46.5
47 1/3
47.5
357 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Кондури KAF233M200-01
3.912 MKD
Заштеда 20%
4.890 MKD
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Кондури KAF233M206-32
4.232 MKD
Заштеда 20%
5.290 MKD
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Кондури SLF233M210-01
Prosecna ocena:
glasa
2
glasa
2
3.945 MKD
Заштеда 50%
7.890 MKD
Големина
40
44
46
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Кондури SLF233M208-62
4.245 MKD
Заштеда 50%
8.490 MKD
Големина
40
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Кондури SLF223M203-01
3.995 MKD
Заштеда 50%
7.990 MKD
Големина
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Кондури SLF223M202-01
3.245 MKD
Заштеда 50%
6.490 MKD
Големина
42
44
45
46
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Кондури KAF223M208-62
3.213 MKD
Заштеда 30%
4.590 MKD
Големина
42
45
46
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Кондури KAF223M208-01
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
3.213 MKD
Заштеда 30%
4.590 MKD
Големина
44
45
46
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Кондури SLF223M202-03
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
3.245 MKD
Заштеда 50%
6.490 MKD
Големина
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Кондури KAF223M202-03
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
3.073 MKD
Заштеда 30%
4.390 MKD
Големина
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Кондури KAF223M202-01
4.232 MKD
Заштеда 20%
5.290 MKD
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Кондури KAF223M209-01
2.863 MKD
Заштеда 30%
4.090 MKD
Големина
46
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Кондури KAF223M206-62
3.283 MKD
Заштеда 30%
4.690 MKD
Големина
42
45
46
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Кондури KAF203M224-01
3.423 MKD
Заштеда 30%
4.890 MKD
Големина
46
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Кондури LTF213M202-01
4.193 MKD
Заштеда 30%
5.990 MKD
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Кондури LTF213M202-09
4.193 MKD
Заштеда 30%
5.990 MKD
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Кондури KAF213M155-01
Kander SPIDER се машки зимски чевли дизајнирани да бидат вашиот прв избор кога ќе дојда...
3.913 MKD
Заштеда 30%
5.590 MKD
Големина
40
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Кондури KAF203M223-01
3.913 MKD
Заштеда 30%
5.590 MKD
Големина
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Кондури STM125315-01
2.795 MKD
Заштеда 50%
5.590 MKD
Големина
46
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Кондури ELB193155-04
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
1.716 MKD
Заштеда 60%
4.290 MKD
Големина
45
46
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Кондури KRB193101-01
3.913 MKD
Заштеда 30%
5.590 MKD
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Кондури KRB193101-03
2.814 MKD
Заштеда 40%
4.690 MKD
Големина
43
45
46
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Кондури 454350-003
Nike Manoa Leather Boot машките кондури се вашиот најдобар сојузник за време на ст...
7.490 MKD
Големина
40.5
41
42
42.5
43
44
44.5
45
45.5
12
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чизми KAF233M205-01
4.232 MKD
Заштеда 20%
5.290 MKD
Големина
40
41
42
43
44
45
46
47
Pročitajte

Секој од нас, кога оди на шопинг, оди со некоја одредена цел и на ум ги има парчињата кои сака да ги купи, облека, обувки, додатоци или опрема која во моментот му е потребна. Тоа можеби не се однесува секогаш на купување стандардна облека и обувки, но секако е случај, кога се работи за машки спортски обувки, женски спортски обувки, детски спортски обувки и спортска гардероба. Правата дестинација за сите љубители на оригиналниот спортски стил е Sport Reality Online Shop.

Големата понуда, во која и покрај обувки, може да се пронајде и спортска облека и спортска опрема, ја прават и патиките наменети за спортисти кои се професионалци или аматери, кои се занимаваат со различни спортски дисциплини. Исто така, може да се пронајдат и повеќе видови lifestyle модели. Освен патики може да пронајдете и голем број на единствени и квалитетни кондури, чизми, копачки, апостолки и папучи. Со овој избор, секогаш ќе бидете спремни за сезоната која доаѓа.

Уште една предност на Sport Reality Online Shop е тоа што имаме обувки и за најмалите, за бебиња, за момчиња и девојчиња од различни возрасти.

И брендовите многу зборуваат за квалитетот на обувките. Nike, Adidas, Champion, New Balance, Ellesse и Umbro се само дел од светската листа на познати брендови чија понуда на гардероба и обувки ги имаме во нашата понуда. Доколку имате потреба од обувки за фудбал, кошарка, тренинг, трчање, планина или било која друга активност се тоа можете да го пронајдете online во Sport Reality.