Пребарај ја страната
Нарачај online и заштеди
ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ - при достава и со платежна картичка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 2990 ден.

Патики

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Намена
Брендови
Прикажи повеќе
Возраст
Големина
Прикажи повеќе
Цена
zenski
unisex
vozrasni
1 - 2.499 MKД
52 производи
Sačuvano u omiljne
Патики STF231W029-05
2.045 MKD
Заштеда 50%
4.090 MKD
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
Патики STF231W029-06
2.045 MKD
Заштеда 50%
4.090 MKD
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
Патики SLF231F102-71
2.345 MKD
Заштеда 50%
4.690 MKD
Големина
36
38
39
40
Sačuvano u omiljne
Патики STF231W021-10
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
2.274 MKD
Заштеда 40%
3.790 MKD
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
Патики STF231W023-10
2.274 MKD
Заштеда 40%
3.790 MKD
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
Патики LTF231F102-75
2.093 MKD
Заштеда 30%
2.990 MKD
Големина
36
38
39
Sačuvano u omiljne
Патики LTF231F102-82
2.392 MKD
Заштеда 20%
2.990 MKD
Големина
36
38
39
Sačuvano u omiljne
Патики SLF231F102-10
2.345 MKD
Заштеда 50%
4.690 MKD
Големина
38
39
40
Sačuvano u omiljne
Патики STF231W023-02
2.274 MKD
Заштеда 40%
3.790 MKD
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
Патики LTF231F110-10
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
2.163 MKD
Заштеда 30%
3.090 MKD
Големина
37
38
39
Sačuvano u omiljne
2.241 MKD
Заштеда 10%
2.490 MKD
Големина
6.5
7
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Патики SLF231F101-92
2.345 MKD
Заштеда 50%
4.690 MKD
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
Патики LTF221F109-10
2.232 MKD
Заштеда 20%
2.790 MKD
Големина
36
37
38
39
Sačuvano u omiljne
Патики KRF231F160-10
1.953 MKD
Заштеда 30%
2.790 MKD
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Патики KRF231F108-82
1.545 MKD
Заштеда 50%
3.090 MKD
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Патики KRF231F101-83
1.603 MKD
Заштеда 30%
2.290 MKD
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Патики KRF231F108-10
2.163 MKD
Заштеда 30%
3.090 MKD
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Патики LTF231F107-10
1.953 MKD
Заштеда 30%
2.790 MKD
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
Патики KRF231F101-10
1.603 MKD
Заштеда 30%
2.290 MKD
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Патики LTF231F110-01
2.472 MKD
Заштеда 20%
3.090 MKD
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Патики SLF231F101-01
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
2.345 MKD
Заштеда 50%
4.690 MKD
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Патики LTF221F106-10
Prosecna ocena:
glasa
2
glasa
2
2.472 MKD
Заштеда 20%
3.090 MKD
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Патики LTF221F106-92
1.743 MKD
Заштеда 30%
2.490 MKD
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
Патики KRF223F106-01
Prosecna ocena:
glasa
2
glasa
2
1.545 MKD
Заштеда 50%
3.090 MKD
Големина
38
39
40
41