Пребарај ја страната
Нарачај online и заштеди
ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ - при достава и со платежна картичка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 2990 ден.

Патики

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Прикажи повеќе
Намена
Прикажи повеќе
Брендови
Прикажи повеќе
Возраст
Големина
Прикажи повеќе
Цена
1 - 2.999 MKД
604 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DV5458-106
2.511 MKD
Заштеда 10%
2.790 MKD
Големина
5C
6C
7C
8C
9C
10C
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
1.910 MKD
Заштеда 20%
2.388 MKD
Големина
12-K
13-K
2
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DJ5956-600
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
2.712 MKD
Заштеда 20%
3.390 MKD
Големина
2.5Y
3Y
3.5Y
4Y
4.5Y
5Y
5.5Y
6Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
2.310 MKD
Заштеда 20%
2.888 MKD
Големина
4
4-
5
5-
6
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
2.149 MKD
Заштеда 10%
2.388 MKD
Големина
4
4-
5
5-
6
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики STM327310-03
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
2.295 MKD
Заштеда 50%
4.590 MKD
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики STM114065-11
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
2.634 MKD
Заштеда 40%
4.390 MKD
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:7
1.590 MKD
Заштеда 20%
1.988 MKD
Големина
8-K
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
1.910 MKD
Заштеда 20%
2.388 MKD
Големина
5-
6
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
1.670 MKD
Заштеда 20%
2.088 MKD
Големина
5-K
6K
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
2.419 MKD
Заштеда 10%
2.688 MKD
Големина
3-
4
4-
5
5-
6
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики STW325501-01
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
2.195 MKD
Заштеда 50%
4.390 MKD
Големина
36
37
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики DX7614-601
2.472 MKD
Заштеда 20%
3.090 MKD
Големина
11.5C
12.5C
13C
1Y
1.5Y
2.5Y
3Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
2.950 MKD
Заштеда 20%
3.688 MKD
Големина
5
6
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
2.390 MKD
Заштеда 20%
2.988 MKD
Големина
4
4-
5
5-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
1.750 MKD
Заштеда 20%
2.188 MKD
Големина
5-K
6K
7K
7-K
8-K
9-K
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
1.990 MKD
Заштеда 20%
2.488 MKD
Големина
3-
4
4-
5
5-
6
6-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
2.630 MKD
Заштеда 20%
3.288 MKD
Големина
4
4-
5
5-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
1.590 MKD
Заштеда 20%
1.988 MKD
Големина
6K
7K
7-K
8-K
9-K
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики SLF233M205-01
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
1.996 MKD
Заштеда 60%
4.990 MKD
Големина
40
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
1.590 MKD
Заштеда 20%
1.988 MKD
Големина
6K
7K
7-K
8-K
9-K
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
1.910 MKD
Заштеда 20%
2.388 MKD
Големина
10K
11K
11-K
12-K
13-K
1
2
2-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики SLF233M206-01
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
2.645 MKD
Заштеда 50%
5.290 MKD
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:7
2.059 MKD
Заштеда 10%
2.288 MKD
Големина
11-K
12K
12-K
13-K
1
2
2-