Пребарај ја страната
Нарачај online и заштеди
ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ - при достава и со платежна картичка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 2990 ден.

Патики

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Прикажи повеќе
Намена
Прикажи повеќе
Брендови
Прикажи повеќе
Возраст
Големина
Прикажи повеќе
Цена
1 - 2.999 MKД
662 производи
Sačuvano u omiljne
1.879 MKD
Заштеда 10%
2.088 MKD
Големина
10K
11K
11-K
12-K
13-K
1
2
2-
Sačuvano u omiljne
Патики SLF213M049-01
2.994 MKD
Заштеда 40%
4.990 MKD
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
Патики 387985-01
2.781 MKD
Заштеда 10%
3.090 MKD
Големина
35,5
36
37
37,5
38
38,5
39
Sačuvano u omiljne
1.609 MKD
Заштеда 10%
1.788 MKD
Големина
5K
5-K
6K
7K
8-K
9-K
Sačuvano u omiljne
Патики LTF221F106-10
1.743 MKD
Заштеда 30%
2.490 MKD
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Патики LTF221F106-92
1.743 MKD
Заштеда 30%
2.490 MKD
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
1.521 MKD
Заштеда 10%
1.690 MKD
Големина
6.5
7
7.5
8.5
9.5
10
Sačuvano u omiljne
1.521 MKD
Заштеда 10%
1.690 MKD
Големина
11.5
12
12.5
13.5
1.5
2.5
3
Sačuvano u omiljne
Патики LTF223F100-10
2.232 MKD
Заштеда 20%
2.790 MKD
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
1.879 MKD
Заштеда 10%
2.088 MKD
Големина
10K
11K
11-K
12-K
13-K
1
2
2-
Sačuvano u omiljne
2.059 MKD
Заштеда 10%
2.288 MKD
Големина
10K
11K
11-K
12-K
13-K
1
2
Sačuvano u omiljne
Патики LTF223F100-82
2.232 MKD
Заштеда 20%
2.790 MKD
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
Патики LTF223M101-62
2.472 MKD
Заштеда 20%
3.090 MKD
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
2.059 MKD
Заштеда 10%
2.288 MKD
Големина
3-
4
4-
5
5-
6
6-