Пребарај ја страната
Нарачај online и заштеди
ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ - при достава и со платежна картичка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за сите нарачки над 900 денари
11.06.2019.

ЛЕЖЕРЕН И ОПУШТЕН СТИЛ ОД ADIDAS КАКО НЕИЗОСТАВЕН ДЕЛ ОД СЕКОЈДНЕВИЕТО

Со голема сигурност може да се рече дека постојат денови кога секој сака да се чувствува комфорно и опуштено, но сепак да изгледа модерно и допадливо. Со новата летна колекција која оваа сезона ни ја претставува adidas тоа е лесно достижно. Моделите се инспирирани од идејата да понудат удобност со врвна технологија, како и урбан и модерен дизајн кој ќе ја воодушеви како женската, така и машката популација!

Едно од најпрактичните правила на летната мода е парчињата пред се да бидат комотни и изработени од квалитетни материјали погодни за целодневно носење, а моделите да бидат лесни и флексибилни. Воден од ова правило, adidas ни носи парчиња облека и обувки кои добро може да се вклопат и во секојдневниот стајлинг, без оглед на тоа дали станува збор за незадолжителни или повеќе официјални комбинации.

Разновидните модели скроени од воздушести материјали се идеални за жешките летни денови кои ни претстојат, а најдобро е што може да се носат во безмалку сите прилики благодарение на едноставниот и минималистички дизајн и јасните и ефектни бои.

Новата колекција на adidas можете да ја погледнете ТУКА.

Остави коментар

Trenutno nema komentara
string(0) ""
string(0) ""