Пребарај ја страната
Нарачај online и заштеди
ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ - при достава и со платежна картичка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 2990 ден.
Nike Revolution 6 Next Nature
Nike Revolution 6 Next Nature
Nike Revolution 6 Next Nature
Nike Revolution 6 Next Nature
Nike Revolution 6 Next Nature
Nike Revolution 6 Next Nature
Nike Revolution 6 Next Nature
Nike Revolution 6 Next Nature
Nike Revolution 6 Next Nature
Nike Revolution 6 Next Nature
Nike

Nike Revolution 6 Next Nature

Код на производ: DC3728-005
Машките патики за трчање Nike Revolution 6 Next Nature носат уште поголема пријатност и сеопфатна удобност во споредба со претходните модели.. Дознај повеќе
4.290 MKD
4.290 MKD
3.003 MKD
Заштеда: 1.287 MKD
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд Nike
Возраст За возрасни

Машките патики за трчање Nike Revolution 6 Next Nature носат уште поголема пријатност и сеопфатна удобност во споредба со претходните модели.

Знаеме дека удобноста е клучот за успехот на секое трчање, затоа се погриживме секој ваш чекор да биде пофлексибилен, со помека амортизација. Овие патики ја претставуваат еволуцијата на вашите омилени модели со дизајн кој дише. По должината на отворот е поставена кадифена мрежа за максимална удобност, додека дополнителната кожа ја зголемува издржливоста. Средината на ѓонот е исполнета со мека пена за удобност, дури и поголема од претходниот модел. Гумениот ѓон има компјутерски генериран дизајн кој обезбедува природен ефект на различни површини и овозможува природно виткање на стапалото. Повеќе амортизирање, поголема флексибилност. Минималистичкиот дизајн на овие патики едноставно се вклопува во вашата секојдневна рутина за трчање. Поврзете го 100% рециклираниот материјал, тргнете на патеката и започнете ја вашата трка со времето.
Спецификација:
 • Машки патики за трчање
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Врвки од 100% рециклиран материјал
 • Горен дел кој дише
 • Компјутерски генериран ѓон за природно свиткување на стапалата
 • Гумен ѓон

 • ЕДИНСТВЕНА УСЛУГА

  ЕДИНСТВЕНА УСЛУГА

  Први дознајте за сите специјални понуди, попусти, намалувања, роденденски изненадувања и искористете ги сите бенефити кои ги имаат само членовите на Sport&Bonus клубот при купување на online shop-от.


  Повеќе за Sport&Bonus програмата.

  Цената на достава за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден. е бесплатна! За сите нарачки чија вредност е пониска се плаќа 150 ден. за достава. Времето за достава е 5 работни денови. Нарачките креирани во петок и преку викенд се доставуваат наредната недела.

  Повеќе за Условите за купување.

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:7
  Патики DV5457-005
  2.967 MKD
  Заштеда 15%
  3.490 MKD
  Големина
  11.5
  12.5
  13C
  1Y
  1.5Y
  2Y
  2.5Y
  3Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики MR530RE
  5.272 MKD
  Заштеда 20%
  6.590 MKD
  Големина
  4.5
  5
  5.5
  6.5
  7
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики WS327MF
  6.201 MKD
  Заштеда 10%
  6.890 MKD
  Големина
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 1071A091-003
  3.752 MKD
  Заштеда 20%
  4.690 MKD
  Големина
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  10
  10.5
  Помош