Пребарај ја страната
Нарачај online и заштеди
ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ - при достава и со платежна картичка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 2990 ден.
Reebok Reebok Royal Prime 2
Reebok Reebok Royal Prime 2
Reebok Reebok Royal Prime 2
Reebok Reebok Royal Prime 2
Reebok Reebok Royal Prime 2
Reebok Reebok Royal Prime 2
Reebok Reebok Royal Prime 2
Reebok Reebok Royal Prime 2
Reebok Reebok Royal Prime 2
Reebok Reebok Royal Prime 2
Reebok

Reebok Reebok Royal Prime 2

Код на производ: GW2615
REEBOK ROYAL PRIME 2.0 2V се удобни детски патики, машки lifestyle, дизајнирани за удобност и пријатност. Облечете го вашиот мал спортист во овие машки патики со лесно амортизирање и издржлив ѓон.. Дознај повеќе
1.790 MKD
1.790 MKD
1.432 MKD
Заштеда: 358 MKD
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6 22 12
 • 8 24.5 14
 • 9 25.5 15
 • 9.5 26 15.5
 • 10 26.5 16
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд Reebok
Возраст За бебиња (0-4 год.)

REEBOK ROYAL PRIME 2.0 2V се удобни детски патики, машки lifestyle, дизајнирани за удобност и пријатност. Облечете го вашиот мал спортист во овие машки патики со лесно амортизирање и издржлив ѓон.

Синтетичкиот горен дел со странична потпора, кој нежно го обвива детското стапало, му ја дава вистинската потпора и обезбедува одлична вентилација. Технологијата Eva на средниот ѓон, со меки перничиња, обезбедува удобност, удобност и совршено амортизирање, без разлика дали децата трчаат, скокаат или се качуваат. Патиките имаат плиток профил со велкро ремени кои го олеснуваат облекувањето и соблекувањето. Контрастните странични ленти и смелата графика на Reebok им даваат препознатлив изглед. Овие детски патики се дел од урбаната спортска атмосфера и вашите момчиња ќе бидат разиграни и активни во нив. Гумениот ѓон обезбедува одлично држење и дава сигурност и поддршка на чекорите на секое дете.
Спецификација:
 • Детски патики – lifestyle
 • Синтетички горен дел со странична потпора
 • Контрастни странични ленти
 • Reebok графика
 • ЕВА среден ѓон
 • Велкро
 • Плиток профил
 • Гумен ѓон

 • ЕДИНСТВЕНА УСЛУГА

  ЕДИНСТВЕНА УСЛУГА

  Први дознајте за сите специјални понуди, попусти, намалувања, роденденски изненадувања и искористете ги сите бенефити кои ги имаат само членовите на Sport&Bonus клубот при купување на online shop-от.


  Повеќе за Sport&Bonus програмата.

  Цената на достава за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден. е бесплатна! За сите нарачки чија вредност е пониска се плаќа 150 ден. за достава. Времето за достава е 5 работни денови. Нарачките креирани во петок и преку викенд се доставуваат наредната недела.

  Повеќе за Условите за купување.

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:7
  Патики DV5457-005
  2.967 MKD
  Заштеда 15%
  3.490 MKD
  Големина
  11.5
  12.5
  13C
  1Y
  1.5Y
  2Y
  2.5Y
  3Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики MR530RE
  5.272 MKD
  Заштеда 20%
  6.590 MKD
  Големина
  4.5
  5
  5.5
  6.5
  7
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 1071A091-003
  3.752 MKD
  Заштеда 20%
  4.690 MKD
  Големина
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  10
  10.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики GV6993
  3.647 MKD
  Заштеда 15%
  4.290 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  Помош