Пребарај ја страната
Нарачај online и заштеди
ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ - при достава и со платежна картичка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 2990 ден.
Skechers Uno Stand On Air
Skechers Uno Stand On Air
Skechers Uno Stand On Air
Skechers Uno Stand On Air
Skechers Uno Stand On Air
Skechers Uno Stand On Air
Skechers Uno Stand On Air
Skechers Uno Stand On Air
Skechers Uno Stand On Air
Skechers Uno Stand On Air
Skechers

Skechers Uno Stand On Air

Код на производ: 73690-SND
Prosečna ocena:
5
1 glas
1 ocena
1
(Oceni)
SKECHERS Stand On Air се женски lifestyle патики. Овие патики SKECHERS се исклучително модерни, флексибилни и удобни за секојдневните активности и слободното време.. Дознај повеќе
Големини EU
Големини
Големини CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд Skechers
Возраст За возрасни

SKECHERS Stand On Air се женски lifestyle патики. Овие патики SKECHERS се исклучително модерни, флексибилни и удобни за секојдневните активности и слободното време.

Горниот дел од вештачката кожа многу лесно и удобно се обвиткува околу вашите стапала, а во исто време им ја дава потребната цврстина. Одличното дишење на овие патики ги одржува вашите стапала суви и свежи. Патиките имаат класичен врв и натпис SKECHERS на јазикот и на страната на патиката, што јасно ја истакнува вашата спортска посветеност. Омилени фармерки, тренерки или хеланки, изборот е ваш, бидејќи сè лесно ќе се вклопи со овие модерни патики. Гумениот ѓон обезбедува одлично држење и дава сигурност и стабилност на чекорот, а исто така го продолжува животниот век на овие патики.
Спецификација:
 • Женски патики – lifestyle
 • Состав: вештачка кожа
 • Врвки
 • Плиток профил
 • Гумен ѓон

 • ЕДИНСТВЕНА УСЛУГА

  ЕДИНСТВЕНА УСЛУГА

  Први дознајте за сите специјални понуди, попусти, намалувања, роденденски изненадувања и искористете ги сите бенефити кои ги имаат само членовите на Sport&Bonus клубот при купување на online shop-от.


  Повеќе за Sport&Bonus програмата.

  Цената на достава за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден. е бесплатна! За сите нарачки чија вредност е пониска се плаќа 150 ден. за достава. Времето за достава е 5 работни денови. Нарачките креирани во петок и преку викенд се доставуваат наредната недела.

  Повеќе за Условите за купување.

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики GZ3430
  2.488 MKD
  Големина
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики LTF241F105-92
  1.854 MKD
  Заштеда 40%
  3.090 MKD
  Големина
  36
  37
  38
  39
  40
  41
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DZ5394-100
  5.262 MKD
  Заштеда 15%
  6.190 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FD6454-003
  4.311 MKD
  Заштеда 10%
  4.790 MKD
  Големина
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  10
  11
  12
  Помош