Пребарај ја страната
Нарачај online и заштеди
ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ - при достава и со платежна картичка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 2990 ден.
Adidas GRAND COURT 2.0
Adidas GRAND COURT 2.0
Adidas GRAND COURT 2.0
Adidas GRAND COURT 2.0
Adidas GRAND COURT 2.0
Adidas GRAND COURT 2.0
Adidas GRAND COURT 2.0
Adidas GRAND COURT 2.0
Adidas GRAND COURT 2.0
Adidas GRAND COURT 2.0
Adidas

Adidas GRAND COURT 2.0

Код на производ: GY4764
Šifra proizvođača: LKK25
adidas GRAND COURT 2.0 детските унисекс патики имаат елегантен изглед инспириран од тенисот од 70-тите.. Дознај повеќе
2.588 MKD
2.588 MKD
1.294 MKD
Заштеда: 1.294 MKD
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 5- 38 2/3 24.5
 • 6 39 1/3 25
 • 6- 40 25.5
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца
Намена Lifestyle
Бренд Adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Основна боја БЕЛА
ПроизведувачAdidas AG Add: Adi-Dassler-Strasse 1, Herzogenaurach Bayern (Bavaria) 91074, Germany
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb

adidas GRAND COURT 2.0 детските унисекс патики имаат елегантен изглед инспириран од тенисот од 70-тите.

Класичниот стил на овие патики се одликува со мек, лесен горен дел и препознатливи adidas пруги. Гумениот ѓон е флексибилен и обезбедува одлично прилепување на различни површини, за мазни и сигурни чекори. Горниот дел на овие патики содржи најмалку 50% рециклиран материјал.
Спецификација:
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Горен дел од синтетичка кожа
 • Синтетичка внатрешност
 • Гумен ѓон

 • ЕДИНСТВЕНА УСЛУГА

  ЕДИНСТВЕНА УСЛУГА

  Први дознајте за сите специјални понуди, попусти, намалувања, роденденски изненадувања и искористете ги сите бенефити кои ги имаат само членовите на Sport&Bonus клубот при купување на online shop-от.


  Повеќе за Sport&Bonus програмата.

  Цената на достава за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден. е бесплатна! За сите нарачки чија вредност е пониска се плаќа 150 ден. за достава. Времето за достава е 5 работни денови. Нарачките креирани во петок и преку викенд се доставуваат наредната недела.

  Повеќе за Условите за купување.

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики SLF223M049-09
  4.090 MKD
  Големина
  43
  44
  45
  46
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FD6476-007
  4.311 MKD
  Заштеда 10%
  4.790 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики DR7882-700
  4.473 MKD
  Заштеда 30%
  6.390 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  12
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики DR7882-002
  4.473 MKD
  Заштеда 30%
  6.390 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Помош