Пребарај ја страната
Нарачај online и заштеди
ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ - при достава и со платежна картичка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 2990 ден.
Kronos MATRIX GS
Kronos MATRIX GS
Kronos MATRIX GS
Kronos MATRIX GS
Kronos MATRIX GS
Kronos MATRIX GS
Kronos MATRIX GS
Kronos MATRIX GS
Kronos MATRIX GS
Kronos MATRIX GS
Kronos

Kronos MATRIX GS

Код на производ: KRF223G102-82
Prosečna ocena:
5
1 glas
1 ocena
1
(Oceni)
Kronos MATRIX патики за најмалите дизајнирани за сите нивни спортски активности, училиште и игра.. Дознај повеќе
2.690 MKD
1.883 MKD
1.883 MKD
Заштеда: 807 MKD
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 37 37
 • 38 38
 • 39 39
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Деца-девојчиња
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Бренд Kronos
Намена Lifestyle
Боја Беж
ПроизведувачBDS Trade Limited, 6/F Greenwich Ctr 260 King’ , Rd North Point, Hong Kong
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb ; BDS Slovakia s. r. o.,Tomášikova 50/E 831 04, Bratislava

Kronos MATRIX патики за најмалите дизајнирани за сите нивни спортски активности, училиште и игра.

Гумениот ѓон ги гушка нивните стапала и им дава стабилност. Овие патики имаат чист, минималистички дизајн за модерен изглед. Издржливиот ѓон овозможува долготрајност и отпорност на триење. Полудлабокиот профил го поддржува глуждот, за дополнителна удобност. Нека нивните први чекори бидат исполнети со квалитет и удобност во Kronos MATRIX патиките за најмалите.
Спецификација:
 • Детски патики

 • ЕДИНСТВЕНА УСЛУГА

  ЕДИНСТВЕНА УСЛУГА

  Први дознајте за сите специјални понуди, попусти, намалувања, роденденски изненадувања и искористете ги сите бенефити кои ги имаат само членовите на Sport&Bonus клубот при купување на online shop-от.


  Повеќе за Sport&Bonus програмата.

  Цената на достава за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден. е бесплатна! За сите нарачки чија вредност е пониска се плаќа 150 ден. за достава. Времето за достава е 5 работни денови. Нарачките креирани во петок и преку викенд се доставуваат наредната недела.

  Повеќе за Условите за купување.

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики IF6403
  Цена 3.688 MKD
  Големина
  10-
  6-
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики IH4778
  Цена 3.988 MKD
  Големина
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики ID3428
  Цена 3.088 MKD
  Големина
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики IF1391
  Цена 3.088 MKD
  Големина
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  Помош