Пребарај ја страната
Нарачај online и заштеди
ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ - при достава и со платежна картичка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 2990 ден.
Asics Tiger Runner II
Asics Tiger Runner II
Asics Tiger Runner II
Asics Tiger Runner II
Asics Tiger Runner II
Asics Tiger Runner II
Asics Tiger Runner II
Asics Tiger Runner II
Asics Tiger Runner II
Asics Tiger Runner II
Asics

Asics Tiger Runner II

Код на производ: 1201A792-002
Prosečna ocena:
5
2 glasa
2 ocene
2
(Oceni)
TIGER RUNNER™ II е машка патика што ќе ви се допадне со првиот чекор. Овие патики црпат инспирација од осумдесеттите кога џогирањето стана популарно. Покрај носталгијата и естетиката од осумдесетите, овие патики носат модерен дизајн, со материјали насочени кон зголемување на удобноста. Дизајнот на овие патики ги влече корените од патиките OHAIO™ и X-CALIBER™, а модерната технологија EZFOAM™ ја зголемува удобноста, за што придонесува и средниот ѓон направен од EVA пена. Мрежестите материјали од кои е направен горниот дел носат удобност и прозрачност. Дополнително, реконструираниот ѓон со своите дезени овозможува прилепување на секоја површина. Спецификација: Машки lifestyle патики EZFOAM™ технологија Лого на ASICS Врвки. Дознај повеќе
4.990 MKD
2.994 MKD
2.994 MKD
Заштеда: 1.996 MKD
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 11 45 28.5
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Машки
Возраст За возрасни
Бренд Asics
Намена Lifestyle
Боја Бела
ПроизведувачAsics Italia Srl. Add: Via Fratelli Ceirano 3/A Cuneo, 12100 Madonna Dell'Olmo (Cuneo), Italy.
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb

TIGER RUNNER™ II е машка патика што ќе ви се допадне со првиот чекор. Овие патики црпат инспирација од осумдесеттите кога џогирањето стана популарно. Покрај носталгијата и естетиката од осумдесетите, овие патики носат модерен дизајн, со материјали насочени кон зголемување на удобноста. Дизајнот на овие патики ги влече корените од патиките OHAIO™ и X-CALIBER™, а модерната технологија EZFOAM™ ја зголемува удобноста, за што придонесува и средниот ѓон направен од EVA пена. Мрежестите материјали од кои е направен горниот дел носат удобност и прозрачност. Дополнително, реконструираниот ѓон со своите дезени овозможува прилепување на секоја површина.
Спецификација:

 • Машки lifestyle патики
 • EZFOAM™ технологија
 • Лого на ASICS
 • Врвки

 • ЕДИНСТВЕНА УСЛУГА

  ЕДИНСТВЕНА УСЛУГА

  Први дознајте за сите специјални понуди, попусти, намалувања, роденденски изненадувања и искористете ги сите бенефити кои ги имаат само членовите на Sport&Bonus клубот при купување на online shop-от.


  Повеќе за Sport&Bonus програмата.

  Цената на достава за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден. е бесплатна! За сите нарачки чија вредност е пониска се плаќа 150 ден. за достава. Времето за достава е 5 работни денови. Нарачките креирани во петок и преку викенд се доставуваат наредната недела.

  Повеќе за Условите за купување.

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики IF6403
  Цена 3.688 MKD
  Големина
  10-
  6-
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики IH4778
  Цена 3.988 MKD
  Големина
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики ID3428
  Цена 3.088 MKD
  Големина
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики IF1391
  Цена 3.088 MKD
  Големина
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  Помош